Naujienos
Panevėžyje varžėsi maršo orkestrai

Šeštadienį Panevėžio „Cido“ arenoje nugriaudėjo tarptautinis maršo orkestrų konkursas „DrumLine Battle Baltic“. „Grand Prix“ šiais metais iškeliavo į Nyderlandus, o iš Lietuvos atstovų geriausiai pasirodė šiauliečiai „Ritmas kitaip“, užėmę antrą vietą.

 

Vieninteliame maršo orkestrų festivalyje Baltijos šalyse taip pat dalyvavo mušamųjų ansamblis „Aukštyn“ iš Panevėžio, Lenkijos atstovai „Red Swing Log Gryfice“, „Crazy Drummers“ iš Odesos ir „Party Diddles“ iš Slovakijos.

 

Nugalėtojui išaiškinti prireikė devynerių raundų, kurių metų orkestrai pasirodydavo po dvi minutes. Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmoji vieta atiteko pasaulyje itin aukštai vertinamam, Nyderlanduose įsikūrusiam orkestrui „European X“. Tiesa, „Grand Prix“ šiam ansambliui pavyko iškovoti po atkaklios kovos su žaviu merginų orkestru iš Odesos „Crazy Drummers“, užėmusiam pirmą vietą ir pelnusiam bene daugiausiai publikos simpatijų. Šiaulių orkestras „Ritmas kitaip“, vadovaujamas Arūno Banio, iškovojo garbingą antrą vietą.

 

„Po sėkmingo praėjusių metų renginio šiemet galėjome rinktis įdomiausias grupes iš norinčiųjų atvykti į Panevėžį. Jie žiūrovams pateikė išties spalvingus, išradingus ir itin aukšto meistriškumo pasirodymus. Nors maršo orkestrų konkursai yra dar naujiena Lietuvoje, tačiau matome, kad susidomėjimas jais auga, o  mes prisidedame prie kultūros renginių įvairovės Lietuvoje. Džiugu, kad dalyviai taip pat patenkinti – visi jie jau pažadėjo sugrįžti kitąmet“, – pasakojo „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

 

„Drumline Battle Baltic“ organizuoja Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija, pagrindinis renginio rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.
2016-10-17Panevėžyje varžėsi maršo orkestrai
2016-10-14Panevėžys ruošiasi tarptautinio maršo orkestrų kovoms
2016-10-12Vilniuje – pasaulinės gimnastikos žvaigždės
2016-10-11Naujovė renginių lankytojams – bilietų draudimas
2016-10-08Krepšinio gerbėjus suvienijo M. Levickio atliekama „Tautiška giesmė“ (video)
2016-09-28Magiškas Martyno Levickio „Classic Live Show“ – didžiosiose Lietuvos arenose
2016-09-26TIKETA ragina nespausdinti bilietų
2016-09-23Į Panevėžį sugrįžta būgnininkų mūšis
2016-09-2210 dalykų, kurių nežinojote apie Lara Fabian
2016-09-1610 faktų apie naująjį „Siemens“ arenos sezoną