Naujienos
Vasarai pasiekus piką, Nidą norintys pasiekti laivu bilietais turėtų pasirūpinti iš anksto

„Bilietai į reisus būna išparduoti iki išplaukimo likus 10-čiai ar daugiau dienų, tad tie, kas planuoja kelionę laivu iš Klaipėdos į Nidą ar atgal, turėtų bilietais pasirūpinti iš anksto. Išankstinis bilietų įsigijimas ne tik garantuos kelionę, bet ir padės sutaupyti, nes perkant bilietus iš anksto, jie yra pigesni,“ - sako perkėlos generalinis direktorius Darius Butvydas.

Reguliarus maršrutas tarp Klaipėdos ir Nidos atidarytas nuo šių metų gegužės 31 d. Per tą laiką vien „Tiketa“ į 72 žmones talpinanti greitaeigį laivą pardavė beveik 5000 bilietų.

„Laivas iš Danės upės Klaipėdoje į Nidą išplaukia 2 kartus per dieną. Jame be sėdimų vietų keleiviams įrengtos ir 43 vietos dviračiams, tad keleiviai tik paskutinę akimirką nutarę nusipirkti bilietą laive, ne tik gaišta laiką stovėdami eilėje, bet ir rizikuoja likti krante. Tokių atvejų šiemet būta ne vieno, ypač, kai kelionės planuojamos savaitgalį. Mums labai rūpi visi plaukti norintys klientai, tačiau turime suprasti, kad vietų skaičius laive yra ribotas, todėl garantuoti, kad atvykę prie laivo įsigysite bilietą, negalime. Kad nerizikuoti, tiesiog siūlome bilietus įsigyti iš anksto,“ - sako AB „Smiltynės perkėla“ vadovas.

Kelionė laivu iš Klaipėdos į Nidą, su sustojimu Juodkrantėje, trunka kiek daugiau nei dvi valandas. Tad ją dažnai renkasi be automobilio Kuršių Nerijoje atostogauti nusprendę poilsiautojai, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. „Tiketos“ duomenimis, apie 30 proc. plaukiančiųjų laivų į Nidą keliasi su dviračiais, kurie gabenami už simbolinį 1 cento mokestį.

Keleivių patogumui laive veikia baras. Čia ką užkąsti bei atsigerti ras visi kelionės metu nusprendę pasistiprinti ir atsigaivinti  poilsiautojai. Atsineštą maistą ir gėrimus prašoma nevartoti. Be to, dėl saugumo laive draudžiama rūkyti.

Už papildomą mokestį keleiviai gali naudotis audio gidu. Išsinuomojus ausines galima pasiklausyti senosios laivybos istorijų, pasakojimų apie uostą ir lankytinas vietas Klaipėdoje ir Kuršių nerijoje.

Bilietus į tarp Klaipėdos ir Nidos kursuojantį laivą galima įsigyti „Tiketa“ kasose arba elektroninius bilietus internetu www.tiketa.lt. Taip pat - laive „Smiltynė“, Senosios perkėlos kasose (Šiauriniame rage, Klaipėdoje) bei Klaipėdos, Palangos, Juodkrantės ir Nidos Turizmo ir informacijos centruose. Kelionė greitaeigiu laivu „Smiltynė“ į vieną pusę, bilietą perkant „Tiketa“ kasose ar internetu, kainuoja 30 Lt, o perkant laive kiek daugiau - 33 Lt. Visiems bilietams taikomas 2 Lt „Tiketa“ paslaugos mokestis.

Pigiau bilietus gali įsigyti keturių ir daugiau asmenų grupės, nuo 7 iki 10 m. vaikai, vyresni nei 70 m. žmonės, neįgalieji ir kiti asmenys, kuriems priklauso transporto lengvatos. Bilietai su nuolaida parduodami tik pateikus atitinkamą asmens dokumentą, suteikiantį teisę į tam tikrą nuolaidą. Jį būtina kelionės metu turėti su savimi.

2014-07-23Vasarai pasiekus piką, Nidą norintys pasiekti laivu bilietais turėtų pasirūpinti iš anksto
2014-07-22„OneRepublic“ lyderis Ryanas Tedderis tituluojamas labiausiai užimta muzikos pasaulio žvaigžde
2014-07-17Vilniuje koncertuosiantis Lenny Kravitzas atskleidė pikantiškų detalių apie save
2014-07-11„OneRepublic“ gerbėjus intriguoja nauju kūriniu
2014-07-09„OneRepublic“ lyderis Ryanas Tedderis metė iššūkį legendiniams „U2“
2014-07-08Aiškėja rudenį sostinėje vyksiančio festivalio „Vilniaus fejerija 2014“ detalės
2014-07-04Pasikeitė Vilniaus „Siemens“ ir Panevėžio „Cido“ arenų vadovai
2014-07-03Jamesas Bluntas draugų žvaigždžių laukia ne audringuose vakarėliuose, o koncertuose
2014-07-03Pirmasis šių metų pusmetis „Siemens“ arenoje buvo rekordiškai gausus tiek renginių, tiek žiūrovų
2014-07-01Rudenį Vilniuje koncertuos vienas žymiausių šių laikų roko muzikantų Lenny Kravitz