Naujienos
Dainius Martinaitis: „po šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ visos moterys norės būti Raudonkepuraitėmis“

„Visas kolektyvas – labai kūrybingas. Mes kiekvienas turime tiek minčių ir idėjų, kaip šį šou padaryti vienintelį ir nepakartojamą, kad kai susitinkame repetuoti, sunkiausia yra pradėti repeticiją. Kiekvienas nori pasisakyti, išsakyti tai, ką sugalvojo, kokios mintys „šovė“ po paskutinės repeticijos, ką prisiminė iš savo gyvenimo ir ką norėtų įtraukti į šou scenarijų“, – sako daugelio kaip TV laidos „VRS kamera“ vedėjas pažįstamas Dainius Martinaitis bei išduoda, jog jam patikėta autoriaus-skaitovo rolė.

Pasak D. Martinaičio, jis bus tarsi generolas, kontroliuojantis scenoje pasirodančius artistus ir užtikrinsiantis, kad Raudonkepuraitės kelionė pasibaigtų laimingai.

„Kontroliuosiu juos, kad pasakodami savo gyvenimiškas situacijas pernelyg nenukryptų nuo scenarijaus. Esame sutarę, kad smagiausius savo gyvenimo nutikimus, kurių ne vienas jau yra apipintas gandais, ir potyrius įtrauksime į šou. Tad, jame žiūrovai sužinos labai daug kiekvieno mūsų paslapčių, maniškių taip pat. Tiesa, turbūt atkirti, kas išgalvota, o kas tikra, pavyks nedaugeliui, nes kai kurios istorijos, juokeliai yra labai seni ir juos žino tik mūsų artimiausi žmonės“, – pasakoja D. Martinaitis.

Ilgus metus bendraujantis su skirtingais žmonėmis, jis sako neretai sunkiai atskiriantis, kas jo gyvenime buvo tikra, o kas yra išgalvota.

„Nebežinau, kas yra tik anekdotas, o kas buvo iš tikro. Juk labai dažnai būna, kad, pasakodamas kažkokį gyvenimišką nuotykį, tu jį vis pagražini, kažką pridedi, kad išeitų graži istorija panaši į anekdotą, – atvirauja D. Martinaitis ir prisimena, jog kažkada jam pačiam yra tekę atsidurti Raudonkepuraitės kailyje. – Kartą ir aš ėjau per mišką ir nešiau bandeles – tik ne močiutei, o ruošiausi žvejybai. Deja, jas tuomet iš manęs atėmė blogi berniukai. Galima sakyti, jog jie ir buvo tas piktas vilkas“.

D. Martinaitis sako gerai pažįstantis Panevėžio publiką ir, jo įsitikinimu, tai yra nuoširdūs, paprasti ir atviri žmonės, leidžiantys iš karto suprasti, ar tarp scenoje esančio žmogaus ir jų užsimezgė kontaktas, ar jiems patinka, ar jiems įdomu tai, ką bandai jiems parodyti.

„Dėl to jiems labai smagu ir paprasta dirbti. Viskas yra labai aišku. Taip pat esu įsitikinęs, jog po šio šou visos panevėžietės norės būti Raudonkepuraitėmis. Kodėl? Todėl, kad mūsų Raudonkepuraitė – nepakartojama. Kodėl? Ateikite ir pamatysite“, – kviečia šou herojus.

Šou pasirodys režisierės Kristinos Kaikarienės vedini humoristai Vitalijus Cololo (tėvas), Artūras Orlauskas (medžiotojas), Violeta Mičiulienė (močiutė), aktorius Dainius Martinaitis (autorius) ir atlikėjai Česlovas Gabalis (vilkas) bei Simona Radišauskaitė (Raudonkepuraitė).

Bilietus į muzikinį humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ platina „Tiketa“.

2014-04-07Dainius Martinaitis: „po šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ visos moterys norės būti Raudonkepuraitėmis“
2014-04-03Bilietai į Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono varžybas Vilniuje savaitgalį kainuos pigiau
2014-04-02„Aerosmith“ naujausio koncertinio turo paslaptys: kuo kiekvienas koncertas buvo išskirtinis?
2014-04-01Teatro dienai skirta iniciatyva „Kviečiu tave į teatrą“ teatro mėgėjams padėjo sutaupyti daugiau kaip 150 tūkst. litų
2014-03-28Humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ scenarijaus autorius Artūras Orlauskas: nuošalyje nepaliksime net žiūrovų
2014-03-27Pavasarį žmonės plūstelės į teatrus
2014-03-27Lietuvė Giedrė Mundinaitė savo muzikiniai gebėjimais pavergė valsų karalių André Rieu
2014-03-26Pasaulio ledo ritulio čempionato ambasadorius Svaras pristato ledo rituliui skirtą dainą
2014-03-25„Aerosmith“ vokalistas Stevenas Tyleris „Siemens“ arenoje ieškos merginos
2014-03-24Vilniuje naujausią koncertinę programą pristatys Jamesas Bluntas