Naujienos
Spektaklių mėgėjus į teatrą vėl kviečia kasmetinė iniciatyva „Kviečiu tave į teatrą“

„Šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė teatro metais, todėl labai džiugu, jog prieš ketverius metus teatro ir klasikinės muzikos gido Teatrai.lt pradėtos iniciatyvos mastai auga ir šiemet ji yra rekordinė. Prie iniciatyvos prisijungė dvi dešimtys teatrų, tarp kurių šiemet ypač gausu Kauno kūrėjų. Visi teatrai savo šventės, Teatro dienos, proga nori žiūrovams suteikti unikalią galimybę išvysti savo kūrinius ir paskatinti rečiau teatre apsilankančius nepamiršti, neapleisti ir atsigręžti į negęstantį kultūros židinį – teatrą“, – sako Teatrai.lt projekto vadovas Juras Vėželis.

Šiemet prie akcijos vėl prisijungė tiek joje nuo pirmųjų metų aktyviai dalyvaujantys teatrai, tiek ir naujokai. Dalyvių sąraše: Vilniaus kamerinis teatras, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Lietuvos rusų dramos teatras, „Operomanija“, Nacionalinis Kauno dramos teatras, „Menų spaustuvė“, „Cezario grupė“, teatro studija „MI11“, Kauno šokio teatras „Aura“, „Meno fortas“, Kauno menininkų namai, „Keistuolių teatras“, Oskaro Koršunovo teatras, Kauno mažasis teatras, „Domino“ teatras, „Idioteatras“, teatras-studija „Theaomai“, teatro klubas „Dvimiesčio kulka“, „Atviras ratas“.

Iniciatyvoje „Kviečiu tave į teatrą“ dalyvaujantys spektakliai bus rodomi kovo–gegužės mėnesiais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet iniciatyvos repertuare spektakliai skirtingam skoniui ir skirtingai auditorijai. Sau patrauklų spektaklį ras tiek klasikinio teatro mėgėjai, tiek ieškantys kažko naujo, kadangi repertuare puikuojasi ir prestižiniais vadinami, savo vardą visuomenėje jau užsitarnavę spektakliai, ir nekantriai lauktos bei įvairiomis istorijomis apipintos premjeros, ir kol kas mažiau žinomi, dar ne visų atrasti darbai“, – apžvelgia J. Vėželis.

Į iniciatyvoje dalyvaujančius teatrų spektaklius ir pasirodymus 2 bilietus už 1 kainą bus galima įsigyti visą savaitę, tai yra iki kovo 30 d. Akcijinių bilietų skaičius ribotas. Bilietus galima įsigyti internetu arba „Tiketos“ kasose.

Praėjusiais metais į akcijoje „Pakviesk mane į teatrą“ dalyvavusius 59 spektaklius žiūrovai per šventinę savaitę įsigijo daugiau nei 4200 bilietų. Šiemet laukiama dar didesnio susidomėjimo.

Apie projektą Teatrai.lt:

2010 m. rugsėjį startavęs tinklalapis www.teatrai.lt, į vieną virtualią erdvę sujungė Lietuvos teatrus, meno organizacijas, koncertų sales ir jų lankytojus. Gidas pateikia žiūrovams visą aktualią informaciją – žinias apie premjeras, spektaklius, koncertus, repertuarus, naujausias recenzijas, pokalbius su teatro bei klasikinės muzikos pasaulio žmonėmis. Teatro ir koncertų gidas taip pat turi daugiau nei 6 tūkst. gerbėjų būrį socialiniame tinkle „Facebook“, pristatė mobilią programėlę, skirtą „iPhone“ išmaniesiems telefonams. Be to, praeitais metais Teatrai.lt išplėtė savo funkcijas ir tapo bilietų į spektaklius pardavimo platforma.

Teatrai.lt projektą inicijavo ir vysto didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“ vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves. Įmonių grupei priklauso Vilniaus „Siemens“ arena, Panevėžio „Cido“ arena, pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“, renginių organizatoriai „Seven Live“ ir renginių techninio aptarnavimo padalinys „Seven Pro“.

2014-03-24Spektaklių mėgėjus į teatrą vėl kviečia kasmetinė iniciatyva „Kviečiu tave į teatrą“
2014-03-21Muzikinio šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ artistai Lietuvą žada priblokšti atvirumu ir į akis pasakyta tiesa
2014-03-18„Aerosmith“ į Lietuvą atsivežamos įrangos kiekiu pralenks net „Metallicą“
2014-03-10„Lietuvos ryto“ pergalę papildė pergalingas komandos sirgaliaus metimas nuo vidurio linijos
2014-03-07Kaziuko mugėje vilniečius ir miesto svečius džiugins sporto ir kultūros pasaulio žvaigždės
2014-03-0720 intriguojančių faktų, kurių nežinojote apie Vilniuje koncertuosiančius „Aerosmith“
2014-02-28Norėdamos rasti geriausius darbuotojus įmonės pasitelkia netradicinius būdus
2014-02-26Lietuvoje pirmą kartą koncertuos JAV roko legendos „Aerosmith“
2014-02-25Gabrielius Liaudanskas-Svaras tapo Vilniuje vyksiančių Pasaulio ledo ritulio čempionato varžybų ambasadoriumi
2014-02-10Valso karalius André Rieu lietuvių širdyse sieks sužadinti romantiškus jausmus ir prikelti gyvenimo džiaugsmą