Naujienos
Chriso Normano viešnagė Lietuvoje baigėsi su trenksmu

„Vos tik užlipęs į sceną pajutau ore sklandančią puikią atmosferą ir iš karto supratau, jog čia susirinkę žmonės yra pasiryžę šėlti. Labai džiaugiuosi, jog jau nuo pirmųjų dainų erdvė prie scenos užsipildė šokančiais žmonėmis. Tai, kad koncerto metu žmonės pakyla iš savo vietų ir šoka, man yra didžiausias ir geriausias įvertinimas. Visuomet noriu, kad šokančių būtų kuo daugiau, todėl visada perspėjame apsaugos darbuotojus, organizatorius, kad netrukdytų žmonėms šėlti ir jų neprašytų grįžti atgal į savo vietas“, – po koncerto kalbėjo Chrisas Normanas.

Panevėžiečiai šėlo nuo pat pirmųjų žvaigždės dainų, o koncertui įpusėjus jau šoko visa arena. Be to, koncertas truko gerokai ilgiau nei buvo numatyta – atlikėjas atgal į sceną buvo iškviestas net du kartus.

„Tos dvi valandos, klausantis šilčiausius prisiminimus prikeliančių dainų, pralėkė neįtikėtinai greitai. Norėjosi, kad koncertas niekada nesibaigtų. Buvome vieni pirmųjų pradėję šokti, todėl labai džiaugiamės sulaukę Chriso Normano dėmesio ir palaikymo. Labai tikiuosi, jog tai buvo pirmoji, bet ne paskutinė žvaigždės viešnagė Panevėžyje“, – sako panevėžietė Milda.

Chriso Normano koncerte Panevėžyje skambėjo tokie šlageriai, kaip „Living Next Door to Alice“, „Midnight Lady“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock'N Roll to Me“ ir kiti tiek iš „Smokie“, tiek ir asmeninio Chriso Normano repertuaro.

Chriso Normano „Cido“ arenoje klausėsi daugiau nei 2,5 tūkst. žiūrovų. Po koncerto Panevėžyje žvaigždė su savo grupe iš karto išskubėjo į Rygą.

2013-12-17Chriso Normano viešnagė Lietuvoje baigėsi su trenksmu
2013-12-13Buvęs „Smokie“ lyderis Chrisas Normanas pradėjo šventinį koncertų turą Lietuvoje
2013-12-12Atvirame 2013 m. Lietuvos plaukimo čempionate žibės ryškiausios žvaigždės, tarp jų ir Rūta Meilutytė
2013-12-09Lietuvos atlikėjų koncertų populiarumas neslūgsta – bilietai graibstomi ir į M. Mikutavičiaus koncertus
2013-12-09Lietuvos atlikėjų koncertų populiarumas neslūgsta – bilietai graibstomi ir į M. Mikutavičiaus koncertus
2013-12-04Chrisas Normanas Panevėžyje mėgausis gėlėmis ir viskiu
2013-12-04„Lyapis Trubetskoy“ koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje matė apie 150 tūkst. žiūrovų
2013-12-04Vilniuje vyksiančiose Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono varžybose laukiama pajėgiausios Lietuvos ledo ritulio rinktinės
2013-11-29Vilniuje koncertuosiantys rokeriai „Dream Theater“ atskleidė albumo, kurį pristatys lietuviams, detales
2013-11-28Panevėžyje koncertuosiančio Chriso Normano kelionę laiku vainikuos ypatingas deimantas