Naujienos
Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale pergalę šeštus metus iš eilės šventė klaipėdiečiai

„Dar viena pergalė, įrašyta į klaipėdiečių klubo istoriją, rodo, koks pajėgus šis klubas. Jis yra vienas didžiausių ir stipriausių klubų Lietuvoje. Klubo sportininkų meistriškumas ir pasiruošimo lygis atsispindi rezultatuose. Be to, klubas yra pajėgus į varžybas atsivežti daug sportininkų – vakar „Siemens“ arenoje jie turėjo apie 80 atstovų“, – sako Lietuvos kyokushin karate federacijos generalinis sekretorius Aleksejus Svešnikovas

Antroje vietoje liko Kėdainių klubas „Stoikas“ (vadovas – 2001 metų sunkaus svorio Pasaulio vicečempionas Gediminas Tankevičius), trečiąja vieta džiaugėsi Jurbarko klubas „Kumite“ (vadovas – Artūras Enčeris). Sostinės klubai bendroje komandinėje įskaitoje liko be medalių.

Šiemet Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale dėl pergalės kovojo daugiau nei 600 jaunųjų kovos menų sportininkų iš 42 skirtingų, po visą Lietuvą išsibarsčiusių, klubų. Iš viso buvo išdalinti 75 medalių komplektai.

„Nors mūsų arena neatsiejama nuo krepšinio, visuomet palaikome ir laukiame pas mus apsilankančių kitų sporto šakų atstovų, todėl labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie kyokushin karate populiarinimo ir šios sporto šakos tradicijų kūrimo Lietuvoje. Kasmet į varžybas atvyksta vis daugiau sportininkų, auga jų meistriškumas. Tiek pernai, tiek šiemet sulaukėme ir svečių iš užsienio. Galbūt ateityje šios varžybos išaugs ne tik į didžiausią dvikovinių kovos menų renginį Lietuvoje, bet ir visoje Europoje“, – teigė pagrindinį prizą laimėtojams įteikęs Vilniaus „Siemens“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

Šiemet Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale Vilniaus „Siemens“ arenoje dėl pergalių kovėsi 5 Vengrijos sportininkai.

„Pernai pirmą kartą varžybų istorijoje turėjome svečių užsieniečių – dėl medalių kovojo Švedijos sportininkai, šiemet juos pakeitė vengrai. Jiems taip pat buvome svetingi. Iš penkių sportininkų keturiems pavyko iškovoti medalius. Į Vengriją iškeliavo viena 1-oji ir trys prizinės vietos. Kadangi varžybos svečiams buvo ypač sėkmingos, teigiamų emocijų ir įspūdžių neslėpė tiek iš Vengrijos į varžybas Vilniuje atkeliavę treneriai, tiek varžybose dalyvavę moksleiviai“, – tikino A. Svešnikovas.

2013-11-04Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale pergalę šeštus metus iš eilės šventė klaipėdiečiai
2013-10-31Minia panevėžiečių graibstė nemokamus kvietimus į renginius „Cido“ arenoje
2013-10-30Andriaus Mamontovo ir „Foje“ koncertas – sėkmingiausias Lietuvos arenoje vykęs šalies atlikėjo koncertas
2013-10-28Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikininkas Zbignevas Levickis: „Muzika lavina žmonių pojūčius“
2013-10-28Gimtadienį švenčianti „Cido“ arena panevėžiečiams nemokamai išdalins pusę tūkstančio kvietimų
2013-10-24Tarptautiniame V. Karpačiausko vardo bokso turnyre kovos Lietuvos bokso žvaigždė Evaldas Petrauskas
2013-10-24Penkmetis „Cido“ arenoje: šimtai renginių, milijonai į miestą pritrauktų lėšų ir staigmenos miestiečiams
2013-10-22Violončelės virtuozas Vilniuje gros keturių šimtmečių senumo instrumentu
2013-10-21Koncertų Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose gaisrinininkai rengti neleis
2013-10-18Staigmena krepšinio sirgaliams – prizų šaudymo patranka