Naujienos
Per tris dienas Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ sirgaliai įsigijo trečdalį abonementų

„Šiemet sirgaliams įsigyti abonementus pasiūlėme pirmą kartą. Tikėjomės ir laukėme didelio susidomėjimo, tačiau žaibiški pardavimai pirmosiomis dienomis pranoko mūsų lūkesčius. Manau, kad tai lėmė kelios priežastys. Visų pirma, naujiena tapę abonementai, kurie aktyviam sirgaliui yra ne tik patogu, bet ir finansiškai naudinga. Antra, kardinaliai pasikeitusi ir stipriausios sudėties klubo istorijoje šiam sezonui surinkta komanda. Trečia, naujieji komandos namai – erdvi, patogu ir moderni naujoji Kėdainių arena“, – vardina Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorius Karolis Kalvaitis.

Kėdainių klubas yra numatęs abonementais parduoti tūkstantį vietų arenoje. Naujoji Kėdainių arena per krepšinio rungtynes talpina apie 2 tūkst. sirgalių, tai reiškia, jog pusė arenos užpildys abonementų turėtojai.

„Didžiulis domėjimasis abonementais parodo kėdainiškių domėjimąsi tiek komanda, tiek pačiu krepšiniu. Matyt, šį sezoną per namų rungtynes klubas sulauks didžiulio palaikymo, arenoje aidės būrio sirgalių emocijos, o komandos krepšininkai bus dar stipriau motyvuoti demonstruoti gražų žaidimą ir, be abejo, labai didžiuosis juos palaikančiais sirgaliais“, – sako K. Kalvaitis.

Prekyba abonementais prasidėjo antradienį, rugsėjo 3 d. Abonementus platina „Tiketa“. Sezono abonementų kaina – nuo 39 litų. Taip pat galima įsigyti ir VIP abonementą, kuris suteiks papildomų privilegijų – atskirą automobilio stovėjimo vietą prie arenos ir leis VIP abonemento turėtojui nemokamai vaišintis tiek gėrimais, tiek užkandžiais arenos bare. VIP abonementas kainuoja nuo 236 litų. Vėliau visi abonementai brangs.

Planuojama, jog šį sezoną ekipa namuose sužais apie 20 rungtynių. Klubas rungtyniaus Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

2013-09-06Per tris dienas Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ sirgaliai įsigijo trečdalį abonementų
2013-09-05Didžiausiame ekrane sostinėje lietuvių rungtynes stebėję sirgaliai neprarado tikėjimo šalies komanda
2013-09-03Dalai Lama XIV lietuviams dalins savo neįkainojamą patirtį ir išmintį
2013-08-30Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“ primą kartą siūlys įsigyti abonementus
2013-08-28„Siemens“ arena Lietuvos rinktinės kovas kviečia stebėti didžiausiame ekrane mieste
2013-08-27Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliams – paskutinė galimybė pigiau įsigyti ateinančio sezono abonementus
2013-08-27Prekyboje pasirodė abonementai į ledo ritulio klubo HC „Baltica“ rungtynes
2013-08-26Prasidėjo prekyba Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ abonementais
2013-08-26Krepšinio aistruolių rinktinės palaikymas prilygo reaktyvinio lėktuvo variklio gausmui
2013-08-20Panevėžio „Lietkabelio“ klubas startuos su jaunatviška energija ir ilgalaikiais tikslais