Naujienos
Pusšimtis SOS kaimelio vaikų pakviesti į „Cirque du Soleil“ šou „Alegria“

„Mums labai svarbi tokia parama, nes tik taip vaikai gali aplankyti aukščiausio lygio renginius. Kadangi esame labdaros ir paramos fondas, dažniausiai neturime tam skirtų pinigų, tad labai džiaugiamės šia „Cirque du Soleil“ iniciatyva. Kaip ir kiekvieną vaiką, taip ir mūsiškius, džiugina bet kokia pramoga, o cirkas yra visų vaikų svajonė ir prisiminimai, lydintys visą gyvenimą. Esame dėkingi, jog vaikai patirs neišdildomų įspūdžių“, – sako SOS vaikų kaimų direktoriaus pavaduotojas Gedas Batulevičius.

Pasak G. Batulevičiaus, vaikai pramogomis yra skatinami už pasiekimus moksluose, gerą elgesį, pagalbą broliui ar sesei, SOS mamai.

„Norime pastebėti kiekvieną vaiko gerąją savybę ir paskatinti. Šį kartą pramoga ypatinga, todėl skirstydami gautus kvietimus atsižvelgiame į šeimoje esančių vaikų skaičių. Sieksime, kad pramogą gautų visi SOS šeimos nariai, kad neliktų nuskriaustų vaikų. Juk tai pramoga visai šeimai“, – įsitikinęs G. Batulevičius.

„Kiekviename mieste „Cirque du Soleil“ į vieną iš rodomų šou padovanoja šiek tiek bilietų vietinėms labdaros ir paramos organizacijoms, taip suteikdamas galimybę jų globotiniams pamatyti pasirodymą nemokamai. Labai džiaugiamės, kai sužinojome, jog šie bilietai atiteks Vilniuje esančiam SOS vaikų kaimui. Čia gyvenančios šeimos, kurios kuria ir puoselėja šeimos vertybes, tarpusavio meilę ir paramą, namų jaukumą, tikrai nusipelnė gauti galimybę pasigrožėti vienu gražiausių šou pasaulyje ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių“, – teigia „Cirque du Soleil“ šou „Alegria“ balandžio 18–21 d. Vilniuje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

„Vilniaus SOS vaikų kaime“ gyvena našlaičiai ir tikrųjų tėvų globos netekę vaikai. Čia jie suranda SOS mamą, brolius, seseris, auga šeimoje, turi savus namus. Šiuo metu jauniausiam vaikų kaimo gyventojui – vos ketveri, vyriausiam – aštuoniolika.

2013-04-16Pusšimtis SOS kaimelio vaikų pakviesti į „Cirque du Soleil“ šou „Alegria“
2013-04-10„Cirque du Soleil“ šou „Alegria“ nimfa – Kristina Ivanova
2013-04-08„Tiketa“ apyvarta pirmąjį šių metų ketvirtį didėjo 20 proc.
2013-04-08Panevėžio „Cido“ arenoje kovos Lietuvos ir užsienio bušido meistrai
2013-04-08Vilniuje koncertuosianti Lana Del Rey rekordais pradėjo koncertinį turą
2013-04-05Prieš vyrų rankinio rungtynes tarp Lietuvos ir Turkijos rinktinių Vilniaus „Siemens“ arenos aikštelę išbandys Lietuvos politikai
2013-04-03Žeme besirūpinančio „Cirque du Soleil“ darbuotojai šiai tradicijai liks ištikimi ir Vilniuje
2013-03-29Žinomo režisieriaus ir muzikanto Yoann Lemoine mūza – Lana Del Rey
2013-03-29Paskelbtas galutinis Lietuvos vyrų rankinio rinktinės žaidėjų sąrašas rungtynėms su Turkija
2013-03-28Lana Del Rey perdainavo lietuvių kilmės Leonardo Coheno dainą „Chelsea Hotel No. 2“