Naujienos
Romantiškai vilnijančios Lanos Del Rey garbanos – puikus sprendimas šv. Valentino dienai

Nors šukuosenos kūrėjas priklauso pasaulio stilistų elitui, ne prastesnę šukuoseną galite pasidaryti pačios savo namuose. Tam prireiks plaukų lako, pailgo, skylėto šepečio ir stambių garbanų formavimui skirtų plaukų suktukų arba bet kurio kito turimo garbanų formavimui skirto prietaiso. Naudodami pastarąjį užtruksite kur kas trumpiau.

Patarimai, kaip namuose pasidaryti šv. Valentino dienai (ir ne tik jai) puikiai tinkančią Lanos Del Rey šukuoseną:

• Išdžiovinkite plaukus ir gerai juos iššukuokite. Jei plaukams garbanoti naudosite suktukus, plaukus palikite šiek tiek drėgnus.

• Padarykite griežtą sklastymą norimoje galvos vietoje (patartina šone).

• Jei jūsų plaukai labai purūs, suvilgykite juos bet kokia turima plaukus glotninančia priemone, nes šiai šukuosenai svarbu ne plaukų purumas, o bangavimas.

• Išskirstykite plaukus į maždaug 3 cm pločio ir storio sruogas. Susukite šias sruogas iki pat viršaus ant turimų plaukų suktukų ir gerai jas išdžiovinkite. Jei naudojatės bet kuriuo elektriniu garbanų formavimo prietaisu, susukite sruogas juo, tik įsitikinkite, jog plaukus susukate iki pačių galiukų.

• Susukę ir išleidę visas sruogas, sušukuokite jas plaukų šepečiu su tarpais (dažniausiai tai plastmasiniai pailgi šepečiai), kad plaukai taptų vientisi, o ne sklistų sruogomis. Tai vienas svarbiausių momentų, todėl labai svarbu, kad šepetys būtų su tarpais, padėsiančiais išlaikyti garbanų formą, o ne įprastas, kuris sugadins ir sudarkys tik ką sugarbanotas plaukų sruogas.

• Kai plaukai taps vientisi, supurkškite juos šiek tiek lako ir dar keletą kartų perbraukite šepečiu. Atminkite, jog kuo daugiau šukuosite, tuo labiau jūsų tik ką buvusios plaukų garbanos panašės į romantiškas vilnijančias bangas. Pasiekusios norimą rezultatą, šukuoseną sutvirtinkite laku, tačiau jo nepadauginkite – šukuosena turi būti lengva ir jokiu būdu neturi tapti šalmu.

Su tokia šukuosena jūs pavergsite kiekvieną Valentiną. Liks tik priderinti vakarui tinkamus apdarus. Be to, tokia šukuosena galėsite pasipuošti ir birželio 4 d., eidamos į pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiančios Lanos Del Rey koncertą. Beje, bilietai į žvaigždės koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje taip pat gali tapti nuostabia šv. Valentino dienos dovana. Bilietus platina „Tiketa“.

2013-02-13Romantiškai vilnijančios Lanos Del Rey garbanos – puikus sprendimas šv. Valentino dienai
2013-02-13Į Vilnių grįžta Lotynų Amerikos šokių ansamblių Europos čempionatas
2013-02-12Paskelbtas Lietuvos vyrų rankinio rinktinės žaidėjų sąrašas kovai su turkais
2013-02-11Pergalę šventė ne tik Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, bet ir sirgaliai
2013-02-07Savaitgalio pradžią nemokamame vakarėlyje paskelbs unikalieji „Dee & Kamy”
2013-02-07Dėl patekimo į Europos vyrų rankinio čempionatą kovojanti Lietuvos rinktinė su Turkijos komanda susitiks balandį
2013-02-06Lana Del Rey: noriu būti kaip Angelina Jolie
2013-02-05Vilnių iš žiemos sąstingio kels veiklų ir muzikos festivalis „Judesy”
2013-02-0423-iajame festivalyje „Kaunas Jazz“ išskirtinis pasaulio džiazo žvaigždžių sprogimas
2013-01-30„Disney on Ice“ šou „Šventė!” privertė spindėti kiekvieno lietuvio akis