Naujienos
Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale vėl triumfavo klaipėdiečiai

„Tiek aš, kaip klubo vadovas, tiek visi vaikai labai džiaugiasi iškovota pergale. Juk laimime jau penktus metus iš eilės! Nors, reikia pripažinti, šiemet konkurencija buvo labai didelė. Tiesa, mes turime labai gerą komandą – tiek trenerius, tiek vaikus. Mūsų klubo vaikai yra labai motyvuoti, labai nori nugalėti, todėl siekdami pergalės įdeda itin daug darbo ir pastangų. Papildomos motyvacijos jiems prideda ir šios varžybos, kurios yra didžiausias metų renginys ir vyksta vienoje didžiausių Lietuvos arenų. Vaikai, dalyvaudami šios varžybose, jaučiasi svarbūs, reikalingi, tai taip pat jiems yra papildomas akstinas stengtis nugalėti“, – sako Europos kyokushin karate čempionas ir „Shodan“ klubo vadovas Lukas Kubilius.

Antroje vietoje, kaip ir praėjusiais metais, liko Vilniaus klubas „Saulės žiedas“ (vadovas Europos ir pasaulio kyokushin karate čempionatas Paulius Klapatauskas), trečiąja vieta džiaugėsi Jurbarko klubas „Kumite“ (vadovas Artūras Enčeris).

Šiemet Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale dėl pergalės kovojo net 620 jaunųjų kovos menų sportininkų iš 40 skirtingų, po visą Lietuvą išsibarsčiusių, klubų. Iš viso buvo išdalinti 68 medalių komplektai.

„Nors daugelio mūsų dėmesys vis dar yra sutelktas į krepšinį ar futbolą, tačiau pastaruoju metu pastebime, kad visuomenė pradeda aktyviau domėtis ir kitomis sporto šakomis. Tai džiugina. Šiemet dar kartą įsitikinome, jog kyokushin karate populiari ne tik Rytuose, bet ir pas mus. Juk tai ne tik fizinė veikla, bet ir sportininko dvasios, valios, charakterio ugdymas. Buvo labai malonu matyti šiemet į mūsų areną susirinkusių dar daugiau sportininkų nei praėjusiais metais. Tikimės, jog ateinančiais metais jų bus dar daugiau. Galbūt ir absoliutus šios sporto šakos lyderis – klubas „Shodan“ – ateinančiais metais sulauks rimto iššūkio“, – teigė pagrindinį prizą laimėtojams įteikęs Vilniaus „Siemens“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

Pirmą kartą Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finalas sulaukė svečių ir iš užsienio. Vilniaus „Siemens“ arenoje dėl pergalių kovėsi Švedijos atstovai. „Pirmą kartą į turnyrą atvykusiems švedams buvome svetingi – berniukas vienoje iš kovų iškovojo antrąją vietą, mergaitė liko trečia. Nors aukso medaliais nepasidabino, tačiau teigiamų emocijų ir įspūdžių neslėpė nei iš Švedijos atkeliavę treneriai, nei moksleiviai“, – tikino Lietuvos kyokushin karate federacijos generalinis sekretorius Aleksejus Svešnikovas.

Jau 2013 metų balandžio 13–14 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje užvirs pasaulio kyokushin karate kovos. Aukščiausio lygio karate meistrai (tiek vyrai, tiek moterys) kovos trijose svorio kategorijose. Lietuvos sostinės arenoje tikimasi sulaukti apie 144 sportininkų ir apie 350 trenerių, teisėjų iš bent 70 skirtingų pasaulio valstybių. Tikimasi, jog tarp didžiųjų pasaulio kyokushin karate meistrų, atvyksiančių į Lietuvą, bus tokios žvaigždės kaip pasaulio čempionai Roman Nesterenko (Rusija), Valeri Dimitrov (Bulgarija), Europos čempionai Gabor Rosza (Vengrija), Marius Ilas (Rumunija). Čempionate, be abejo, kausis ir geriausi Lietuvos sportininkai – tai Europos čempionai Orest Proc, Lukas Kubilius, Rita Pivoriūnaitė, Inga Mikštaitė, pasaulio čempionės titulą gins Margarita Čiuplytė.

2012-11-12Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale vėl triumfavo klaipėdiečiai
2012-11-07Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finalas
2012-11-07Lotynų Amerikos žvaigždė Juanesas atvyko į Vilnių
2012-11-06Lapkritį Kauno klube „Combo“ – audringų vakarėlių ciklas solidžiai publikai
2012-11-05Atšaukiami „Pasion de Buena Vista“ pasirodymai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje
2012-10-31Unikali galimybė ledo ritulio aistruoliams – abonementai į ledo ritulio klubo HC „Baltica“ varžybas
2012-10-30Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis Juanesas nori apžiūrėti Vilnių ir paragauti vietos ūkininkų užauginto derliaus
2012-10-29Vilniaus krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ mažina bilietų kainą į namų rungtynes
2012-10-26Panevėžio „Cido“ arena ruošiasi naujiems dviratininkų startams
2012-10-26Per grupės „Cappella‘A“ koncertą Kaune Gytį Paškevičių pavedė gitara