Naujienos
Prasidėjo prekyba bilietais į „Disney On Ice“ šou „Šventė!”

Šiandien, liepos 16 d., prasidėjo prekyba bilietais į naujausią, nuotaikingiausią ir šventiškiausią „Disney On Ice“ šou ant ledo „Šventė!“. Daugiau nei 50 klasika tapusių ir naujausių „Disney“ pasaulio herojų šou metu pristatys gražiausias ir populiariausias pasaulio šventes. Du savo pasirodymus amerikiečių trupė surengs 2013 metų sausio 29 ir sausio 30 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Naujasis „Disney On Ice“ kūrinys „Šventė!” – tai didžiausia ir nuotaikingiausia visų laikų šventė, kada nors vykusia vienoje arenoje. Visi, dideli ir maži šou žiūrovai, vedami garsiojo peliuko Mikio keliaus per didžiausias metų šventes, švenčiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Šou netrūks ne tik mylimiausių „Disney“ herojų atliekamų nuostabių čiuožimo numerių, užburiančių kostiumų, bet ir siurprizų.

Valentino dieną švęsti kvies naujausia „Disney“ princesė Tiana, džiaugsmingo gimtadienio linkės Alisa ir Skrybėlius, į Helovino karaliaus Džeko Skelingtono šiurpų vakarėlį kvies „Disney“ piktadariai, o į tradicinį Havajų festivalį nukels Lilo ir Stičas. Šou žiūrovai nukeliaus ir į tolimąją Kiniją, kur pasitiks kinų Naujuosius metus, ir egzotiškąją Braziliją, kur dalyvaus siautulingame ir spalvingame karnavale. Iš viso šioje švenčių šventėje dalyvaus herojai iš 16 gražiausių „Disney“ pasakų.

Kiekvienai scenai, kiekvienai šventei buvo kuriamos atskiros detalės. Japonijos vyšnių žydėjimo šventei pažymėti scenoje pasirodo gausiai žiedais pasidabinusi japoniška vyšnia – sakura, žiemos stebuklui sukurti – iš viršaus krinta snaigės, ant ledo akį traukia didžiulės dovanos, nuostabą kelią milžiniškos rogės, Helovino nuotaikai sustiprinti aikštelėje pasirodo didžiuliai geležiniai vartai ir milžiniškas voras, o gimtadienio fiestą ženklina gigantiškas tortas.

Bilietus į „Disney On Ice“ šou „Šventė!” nuo šiandien galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose arba internetu www.tiketa.lt. Bilietų kaina nuo 81 lito.

Iki šiol Lietuvos publikai buvo pristatyti du „Disney On Ice“ šou: „Princesių klasika“ bei „Princesės ir herojai“.
Per daugiau nei 30 metų „Disney On Ice“ tapo vienu žymiausių ir populiariausių ledo šou planetoje. Pasaulinę šlovę ir pripažinimą pelniusius ledo šou išskirtinėmis teisėmis, bendradarbiaudama su „The Walt Disney Company“ kuria kompanija „Feld Entertainment“. Visai šeimai skirtuose „Disney On Ice“ ledo šou pagrindinės žvaigždės yra Walt Disney pasakų herojai.

„Disney On Ice“ ledo šou „Šventė!“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

2012-07-16Prasidėjo prekyba bilietais į „Disney On Ice“ šou „Šventė!”
2012-07-12„Disney On Ice“ į Lietuvą atveža visų laikų didžiausią ir nuotaikingiausią šventę
2012-07-10Jurgis Didžiulis pristatė pirmąją savo fotografijų parodą
2012-07-03Šiandien Vilniuje koncertuosiantis Bryanas Adamsas Lietuvoje neužsibus
2012-06-297 dalykai, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte
2012-06-28Jurgis Didžiulis apšildys pasaulinės žvaigždės Juanes koncertą Vilniuje
2012-06-28Stebėti lemiamas futbolo kovas būryje žmonių – linksmiau
2012-06-27Lotynų Amerikos superžvaigždę Juanes sužavėjo Niujorko graffiti
2012-06-25Bryanas Adamsas pageidauja matyti Lietuvą ir išjungti kondicionierius
2012-06-25Eurolygoje žaisiantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ abonementų kainos nedidina