Naujienos
Į Lietuvą pirmą kartą atvyks „La Camisa Negra“ atlikėjas Juanes

„Į Lietuvą atvykstančių užsienio atlikėjų tikro garso arba „Unplugged“ koncertai yra labai retas dalykas mūsų salėse. Turbūt per visą istoriją galėtume suskaičiuoti vos keletą atlikėjų, kurie Lietuvoje lankėsi su „Unplugged“ programa. Tuo tarpu užsienyje tokie koncertai labai laukiami ir sulaukia didžiulio dėmesio. Šie koncertai ypatingi tuo, jog juose puikiai pažįstami kūriniai suskamba visiškai naujai ir suteikia kūriniui daug papildomo žavesio“, – apie artėjantį koncertą pasakoja koncertą organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Ispaniškai lotynų, pop ir roko kūrinius atliekantis Kolumbijos atlikėjas, gitaristas ir dainų autorius Juanes yra didžiulė Lotynų Amerikos žvaigždė – jam priklauso vieno iš daugiausiai Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimų pelniusio atlikėjo titulas.

Žvaigždė didžiojoje scenoje sužibėjo 2000 metais, kuomet išleido solinį albumą, ir iš karto pelnė 3 Lotynų Grammy apdovanojimus kaip geriausias naujas atlikėjas, už geriausią roko solo albumą ir už geriausią roko dainą. Praėjus penkeriems metams jo trofėjų lentynoje jau puikavosi 11 Lotynų Grammy statulėlių, šiandiena jų – jau 17.

Išankstinė prekyba bilietais, kurių kaina nuo 99 litų, „Tiketos“ klubo nariams prasidės gegužės 22 d., antradienį, ir truks vos vieną dieną. Viešoji prekyba visose „Tiketos“ bilietų platinimo kasose ir internetu www.tiketa.lt prasidės gegužės 23 d., trečiadienį.

Juaneso diskografijos sąraše šiuo metu puikuojasi penki albumai, paskutinysis pasirodė 2010 metais. Jo kūrybos sąraše 22 singlais tapę kūriniai, kurių populiariausi ir žinomiausi: „La Camisa Negra“, „Volverte a Ver“, „Me Enamora“, „Es Por Ti“, su Nelly Furtado įrašyta „Fotografia“ ir bendras darbas su grupe „The Black Eyed Peas“ „La Paga“.

Skaičiuojama, kad atlikėjas jau pardavė daugiau nei 15 mln. albumų visame pasaulyje. 2012 metais Juanesas buvo pakviestas surengti „MTV Unplugged“ koncertą.

Juaneso kūryboje susipina tradiciniai lotynų muzikos ritmai – tango, salsa, bačata – ir Kolumbijos liaudies muzika, pop muzikos, roko ritmai. Kai kurių muzikos kritikų vertinimu, jo muzikoje galima rasti ir metalo elementų, mat, dar paauglystėje nemažą poveikį atlikėjo kūrybos stiliui turėjo „Metallica“.

Kolumbietis pasaulyje žinomas ne tik kaip puikus atlikėjas, bet ir socialinis aktyvistas, dalyvaujantis labdaringoje veikloje, labdarai skirtuose koncertuose. 2005 metais amerikiečių žurnalas „Times“ Juanesą įtraukė į įtakingiausių pasaulyje žmonių šimtuką.

Juaneso koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

2012-05-21Į Lietuvą pirmą kartą atvyks „La Camisa Negra“ atlikėjas Juanes
2012-05-18„Pure Future White – Arena Show 2012“ organizatorių sąskaitos blokuotos. Pinigų už bilietus grąžinimas kol kas nėra įmanomas
2012-05-16Po sėkmingos prekybos abonementais pradžios „Šiaulių“ krepšinio klubas ruošiasi sezono uždarymui
2012-05-09Atšaukiami britų grupės „UB40“ koncertai Vilniuje ir Panevėžyje
2012-05-09Šį savaitgalį vyksiančiame festivalyje visai šeimai „Čia visa Lietuva“ – per 70 skirtingų pramogų
2012-05-08Rungtynės Vilniuje „Lietuvos rytui“ ir jo sirgaliams gali būti lemiamos
2012-05-08Į Vilnių atvyksiantis Bryanas Adamsas pasauliui pristatė naują singlą
2012-05-04Šiaulių „Šiaulių“ abonementus pardavinės klubo krepšininkai
2012-05-03„Voro vestuvių“ koncertiniam turui artėjant finišo link, artistai svajoja apie gastroles po Ameriką
2012-04-27Didieji Lietuvos renginių organizatoriai pradeda bendradarbiauti su „NATA“