Naujienos
Festivalio „Kaunas Jazz 2012“ kulminacijai – amerikietė Lizz Wright

„Visi puikiai pamena pernai metų festivalio „Kaunas Jazz“ baigiamąjį koncertą – Bobby McFerrin (JAV), į kurį bilietai buvo išpirkti akimirksniu ir įspūdingu žvaigždės pasirodymu mėgavosi pilnutėlė Kauno halė. Šiemet džiazo dvasia norime užkrėsti dar daugiau žmonių, tad pakvietėme tokią atlikėją, kurios muzika žavisi tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės – Lizz Wright balso skambesiu liks sužavėtas kiekvienas“, – apie baigiamąjį koncertą Kaune pasakoja „Kaunas Jazz“ sumanytojas Jonas Jučas.

Per ilgus metus „Kaunas Jazz“ gerbėjų gretos ženkliai išaugo ir, pasak organizatorių, tapo sunku į įprastas koncertų sales sutalpinti visus džiazo gerbėjus. Todėl šiemet organizatoriai festivalio baigiamojo koncerto sale pasirinko Kauno „Žalgirio“ areną, kurioje turėtų tilpti visi norintys, o baigiamasis koncertas, tikimasi, taps didžiausiu džiazo koncertu Lietuvos istorijoje.

Šio koncerto metu itin didelį dėmesį skirsime renginio įgarsinimui. Norime, kad žiūrovai galėtų mėgautis labai kokybiškai skambančia muzika, išgirstų subtilaus atlikėjos balso variacijas“, – teigia J. Jučas.

Iki šiol sunku Lizz Wright kūrybą įsprausti į rėmus ir priskirti atlikėjai vieną muzikos stilių. Jos dainos sužavi tiek tikrojo džiazo gerbėjus, tiek plačiąją auditoriją. Galbūt, todėl vos 32 metų amžiaus atlikėjos populiarumas neblėsta jau dešimtmetį.

Pasak J. Jučo, vargu ar „Kaunas Jazz“ istorijoje pavyks rasti kitą atlikėją, kurio koncertinis repertuaras būtų toks platus ir eklektiškas, jog jame derėtų džiazas, ritmenbliuzas, gospelai ir savaip interpretuotos roko klasikų Jimi Hendrixo, Erico Claptono ar „Led Zeppelin“ dainos.

Susižavėję klausytojai Lizz Wright gretina su skirtingomis atlikėjomis – nuo legendinės Ninos Simone iki Tracy Chapman ir šiuo metu itin populiarios Norah Jones. Žurnalas „People“ Lizz Wright titulavo magiško balso, kuris užburia klausytojus ir spinduliuoja „nesuvaldoma aiškumo ir emocijų jėga“, savininke.

Festivalis „Kaunas Jazz 2012“  balandžio 26-29 dienomis ir naktimis šėls Kaune, o balandžio 30 d. vienai dienai persikels į Vilnių. Festivalio metu koncertuos džiazo atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Austrijos, Suomijos, JAV, Lenkijos, Prancūzijos, Izraelio.

Bilietus į „Kaunas Jazz 2012“ festivalio koncertus platina pirmaujanti šalyje bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“. Daugiau informacijos www.tiketa.lt.

2012-03-22Festivalio „Kaunas Jazz 2012“ kulminacijai – amerikietė Lizz Wright
2012-03-21Jaunoji „Voro vestuvių“ žvaigždė Dominykas Žvirblis nekantraudamas laukia koncertinio turo pradžios
2012-03-21Kasmet augant Lietuvoje vykstančių muzikos festivalių skaičiui, jų organizatoriams tenka gerokai pasukti galvą ieškant būdų, kaip prisivilioti žiūrovus. Be to, konkuruoti tenka ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio valstybėse vykstančiomis masinėmis muzikos
2012-03-20Spektaklio „Karo dievas“ komandą nuvylė pagal tą pačią pjesę pastatytas R. Polanskio filmas „Kivirčas“
2012-03-09Neringa Čereškevičienė su žvaigždėmis pradeda repeticijų maratoną
2012-03-06Bryanas Adamsas po penkerių metų grįžta į Lietuvą
2012-03-05Didysis rankinis grįžta į Panevėžį
2012-03-02Prašoma Vilniaus „Siemens“ areną atleisti nuo nekilnojamojo turto mokesčio
2012-03-01Vilniaus „Kaziuko mugės“ lankytojams pirmą kartą bus pasiūlyta pigiau įsigyti bilietų į renginius
2012-02-28Festivalio Kaunas Jazz 2012 baigiamasis koncertas vyks didžiausioje Lietuvos arenoje