Naujienos
Ledo šou „Disney On Ice“ personažai prabils Lietuvos aktorių balsais

Pasak „Garso architektūros“ projekto ir garso režisieriaus Viliaus Tamošaičio, vienas iš sudėtingesnių personažų atiteko aktoriui Giedriui Arbačiauskui, įgarsinusiam Gufį. „Gufio juokas labai neįprastas ir specifinis. Visgi, visi aktoriai, kurie įgarsino „Disney“ personažus, yra savo srities profesionalai ir viskas pavyko puikiai“, – sako V. Tamošaitis.

Kiekvieną spektaklio metu ant ledo pasirodantį ir kalbantį „Disney“ personažą įgarsino skirtingi aktoriai, o vienam kalbančiam personažui įgarsinti prireikė vidutiniškai vienos valandos. Ledo šou metu arenoje skambės aktorių Leonardo Pobedonoscevo, Andriaus Bružo, Jurgio Damasevičiaus, Evaldo Jaro, Tautrimo Rupulevičiaus, Gyčio Balčiūno, Giedriaus Arbačiausko, Jurgos Kalvaitytės, Rimanto Bagdzevičiaus, Miss Sheep ir kitų balsai.

„Man teko Aladino personažas. Matyt, šis „Disney“ personažas man artimiausias, jei garso režisierius jam įgarsinti pasirinko mane. Aladinas toks pat vėjavaikiškas, žingeidus, nors ir naivus, bet kartu ir drąsus savo kalbomis ir darbais, nuolat ieškantis nuotykių ir labai žmogiškas“, – vardina aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

V. Tamošaičio teigimu, „Disney“ personažų įgarsinimas nuo, pavyzdžiui, filmo įgarsinimo labiausiai skiriasi tuo, jog personažai tariamų žodžių neišreiškia veido mimika. Viena vertus, tai paprasčiau, nes nereikia derintis prie, tarkime, lūpų judesių, tačiau, kita vertus, tai sudėtingiau, nes visas emocijas ir išraiškas reikia perteikti balsu.

„Mano vaikystėje galimybė pamatyti „Disney“ personažą pasitaikydavo ne itin dažnai ir pačių personažų nebuvo tiek daug, kiek yra dabar. Prisimenu būdavo, kad su broliu važiuodavome pas mamos draugę į svečius ir pas ją per vaizdo grotuvą žiūrėdavome „Disney“ kurtus animacinius filmukus. Tai mums išties būdavo didelė šventė“, – pasakoja aktorius Andrius Bružas.

„Disney On Ice“ Vilniuje pristatys naujausią savo spektaklį „Princesės ir herojai“, kuriame pasakojamos 7 populiariausių „Disney“ pasaulio pasakų princesių ir jų didvyrių istorija. Įspūdingame, kupiname spalvų, spindesio, šviesos ir įspūdingų dekoracijų šou ant ledo bus galima susitikti su tokių pasakų kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“ herojais bei susipažins su dar nematytais „Disney“ šeimos nariais.

„Mes su dukrele Emile žiūrėjome šį šou, kai trupė Vilniuje viešėjo pirmą kartą. Tuomet matytas spektaklis jai, matyt, paliko didžiulį įspūdį, nes ir dabar vos tik pamačiusi reklamas ji pradėjo man sakyti, jog labai nori į šį šou. Aš jai pažadėjau, jog būtinai nueisime. Geriausias rodiklis šiuo atveju yra vaikai, nes, visgi, tai yra į vaikus orientuotas produktas“, – sako šešiametę dukrelę auginantis L. Pobedonoscevas.

Daugiau nei 40 spektaklio čiuožėjų choreografija rūpinasi JAV dailiojo čiuožimo olimpiečiai, jiems talkina daugelio populiarių Brodvėjuje rodomų spektaklių scenaristai ir kostiumų dizaineriai, „Emmy“ apdovanojimais įvertinti apšvietimo meistrai, pripažinti pirotechnikos specialistai.

„Disney On Ice“ ledo šou „Princesės ir herojai“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

2012-02-23Ledo šou „Disney On Ice“ personažai prabils Lietuvos aktorių balsais
2012-02-22Viso pasaulio didmiesčius sužavėjęs „The Umbilical Brothers“ duetas suka į Lietuvą
2012-02-22Paskelbtos naujos „UB40“ koncertų Lietuvoje datos
2012-02-21Didžiausio ledo šou „Disney On Ice“ trupė jau Vilniuje
2012-02-20Utenos krepšinio klubas „Juventus“ skelbia „Laimės dieną“
2012-02-20Po spektaklio „Karo dievas“ premjeros režisierius negaili liaupsių aktoriams
2012-02-20Vilniaus „Siemens“ arena pavirs „Disney“ pasauliu
2012-02-14Geriausios „Voro vestuvių“ dainos leisis į grandiozinį turą per Lietuvą
2012-02-10Į Lietuvą atvyksta peliukas Mikis ir Snieguolė
2012-02-09Režisierius ir aktorius Dainius Kazlauskas: laimingas tas žmogus, kuris niekam neskolingas