Naujienos
„UB40“ Lietuvoje surengs spalvingą ir ryškų šou

Vasario viduryje į Lietuvą pirmą kartą atvyksiantys britų regi karaliai „UB40“ žada surengti ypač spalvingą ir ryškų beveik 3 valandų trukmės koncertą, kuris, pasak organizatorių, turėtų priminti nuotaikingą 90-ųjų diskoteką, tačiau perkeltą į šiuolaikines erdves ir papildytą moderniausiuose šou naudojamais šviesos efektais.

„Prieš keletą dienų iš grupės atstovų gavome techninių reikalavimų sąrašą, kuris, tiesą sakant, net ir mus truputėlį nustebino. „UB40“, kaip ir visi mūsų į Lietuvos arenas vežami atlikėjai, reikalauja geriausios kokybės, tačiau vaikinai taip pat pabrėžė, jog jų koncertui reikės itin daug žemų dažnių bei „aštrios“ šviesos. Žvelgdami į nurodymus apšvietimui, galime pasakyti viena – tai bus išties ryškus, spalvingas šou,  kuriame nuotaiką kurs ne tik ritminga muzika, bet ir įmantrūs šviesos efektai“, – prognozuoja „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Iš viso į Lietuvą atvyks iš 28 asmenų sudaryta „UB40“ komanda, 13 iš jų – grupės nariai.
Koncerto organizatoriams arenų užkulisiuose teks įrengti 6 atskiras patalpas grupės nariams bei aptarnaujančiam personalui. Tiesa, užkulisių patalpoms įmantrių ar sudėtingų reikalavimų nėra.

„Prašymai paprasti – kad kambariuose būtų stalai, kėdės, sofos, dideli veidrodžiai, pakabos rūbams. Turėsime parūpinti ir apie 150 įvairiausių rankšluosčių – didelių baltų, scenai skirtų juodų, mažesnių rankoms“, – vardina J. Vėželis.

„UB40“ vasario 18 d. koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, o vasario 19 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje. Bilietus į grupės koncertus platina „Tiketa“.

„UB40“ koncertai Lietuvoje – tai jų naujausio 2012 metų turo, kurio metu skamba geriausios grupės dainos, dalis. Šių metų koncertinį turą britai pradeda koncertu Taline. Po to lankysis Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Olandijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Rusijoje.

„UB40“ koncertą Lietuvoje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2012-01-17„UB40“ Lietuvoje surengs spalvingą ir ryškų šou
2012-01-10Regi muzikos karalių „UB40“ kelio pradžioje – bedarbystės simboliai
2012-01-10Futbolo draugija „Žalgiris“ buria „Žalgirio šeimos“ ratą ir į prekybą paleidžia abonementus
2012-01-09„Tiketa“ per metus pardavė 55 proc. daugiau bilietų
2012-01-09Legendinis Keistuolių teatro aktorių kvintetas Intymi (-ių) vyrų trupė „Erelis“ grįžta į sceną
2012-01-05Lietuvoje viešės Rusijos studentų krepšinio grandai
2012-01-04Specialiai Lietuvos žiūrovams – spektaklis, nustebinęs patį Žaką Širaką
2011-12-29Vos pasirodžiusi scenoje Suzi Quatro pavergė Vilniaus „Siemens“ arenos žiūrovus
2011-12-28Į Lietuvą atskridusi roko karalienė Suzi Quatro prisiminė Vilnių
2011-12-28Lietuvos vyrų rankinio rinktinė kovos dėl kelialapio į Pasaulio čempionatą