Naujienos
Garsūs Lietuvos žmonės savo mamoms dovanojo magijos kupiną vakarą

Los Andžele gyvenančią dainininkę Eveliną Anusauskaitę – Young ir jos mamą Jurgą sieja itin stiprus ryšys. Pati būdama didelė „Cirque du Soleil“ gerbėja ir ne vieną jų spektaklį mačiusi Evelina pasirūpino, jog Vilniuje gyvenanti mama nepraleistų įspūdingo „Varekai“ pasirodymo.

 

Mergina pasakoja, jog į „Cirque du Soleil“ pasaulį ji pasinėrė dar gerokai anksčiau, nei pirmą kartą pamatė juos gyvai.

 

„Dar dalyvaujant „Žvaigždžių duetuose”, su aktoriumi Leonardu Pobedonoscevu mes praleisdavom valandų valandas žiūrėdami vaizdo klipus iš „Cirque du Soleil“ spektaklių – ieškojome įkvėpimo, nes tai, ką jie daro, yra absoliučiai unikalu“, – įspūdžiais dalinosi Evelina.

 

„Pirmasis „Cirque du Soleil” pasirodymas, kuriame apsilankiau, buvo 2011 metais Vilniuje vykęs „Saltimbanco“ pristatymas. Esu žiūrėjusi šešis skirtingus jų spektaklius Lietuvoje bei Las Vegase, o kai kuriuos – net po kelis kartus“, – šypsojosi dainininkė.

Atlikėja Oksana Pikul – Jasaitienė savo feisbuko paskyroje džiaugėsi, jog vienu šūviu nušovė du zuikius – ne tik nudžiugins mamą, bet ir pati turės galimybę kartu su ja apsilankyti šou, kurį pamatyti norėjo jau seniai.

 

„Apie „Cirque du Soleil“ iš draugų ir aplinkinių esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, tad labai apsidžiaugiau išgirdusi, jog šis elitinis cirkas sugrįžta į Vilnių! Pasinaudojau artėjančios Motinos dienos proga ir mums abiem su mama padovanojau įspūdingą vakarą jų spektaklyje „Varekai“, – pasakojo Oksana.

 

Bilietus į „Varekai“ mamai prieš išvykdamas į Kiniją padovanojo radijo laidų vedėjas ir žurnalistas Orijus Gasanovas. Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis savo feisbuko paskyroje džiaugėsi, jog šiame cirke nėra „primuštų meškų, nuskurusių pudelių ir vargšų tigrų“, o visas įspūdis sukeliamas neįtikėtinų akrobatinių triukų dėka.

 

Dovanodamas mamai bilietus į „Cirque du Soleil“, kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas prisipažino, jog jo vaikystė prabėgo cirke, o didžiausia svajonė buvo tapti cirko direktoriumi. Kvietimais į magišką pasaulį savo mamą taip pat nudžiugino ir grožio studijos savininkė Kristina Ivanova.

 

„Cirque du Soleil“ Lietuvoje lankysis jau ketvirtąjį kartą, tačiau atrodo, jog „Siemens“ arenoje įvyksiantis „Varekai“ – laukiamiausias šiemet šalyje įvyksiantis šou. Bilietai išpirkti jau į du iš šešių birželio 8 – 11 dienomis rodomų seansų, todėl buvo pradėtos derybos dėl dar vieno papildomo pasirodymo.

2017-05-08Garsūs Lietuvos žmonės savo mamoms dovanojo magijos kupiną vakarą
2017-05-05Susidomėjimas neatslūgsta: išpirktas dar vienas „Cirque du Soleil“ seansas, deramasi dėl papildomo
2017-04-29Vieną žiemos rytą atsikėliau ir supratau, kad reikia kažkur išvažiuoti – penkerius metus dirbau be jokių atostogų. Norėjau kelionės, kuri mane įkvėptų naujoms idėjoms, režisūriniams ir net choreografiniams sprendimams. Įkvėpimo aš ieškau ne kolegų iliuzio
2017-04-27 „R Kubu“ koncerte – unikalus renginio formatas
2017-04-27Prieš „Kings of Leon“ koncertą vilnietis papuošė kūną jiems skirta tatuiruote
2017-04-27Manto Wizard įspūdžiai iš Las Vegaso: magijos mokykla ir net keturi „Cirque du Soleil“ pasirodymai
2017-04-21„Queens of Leon“: mylimos „Kings of Leon“ narių moterys
2017-04-21„R Kubu“ koncerte apsilankys ir vaikai iš sunkiai gyvenančių šeimų
2017-04-13Keičiasi „Siemens“ arenos ir renginių organizatoriaus „SEVEN Live“ vadovai
2017-04-06 „Kings of Leon“: norime, kad koncertuose žmonės pamirštų telefonus