Naujienos
„Disney On Ice“ spektaklyje Vilniuje ant ledo suksis 12 šalių čiuožėjai

Ant arenos ledo pasirodys 41 šokėjas iš JAV, Rusijos, Kanados, Pietų Afrikos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Baltarusijos, Ukrainos, Australijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos.

„Mes labai džiaugiamės, kad Lietuvos žiūrovai turės unikalią progą pamatyti šį profesionalų daugiatautį čiuožėjų kolektyvą, kuris skambant nuostabiai muzikai ant ledo pademonstruos sudėtingus choreografinius numerius bei kvapą gniaužiančius akrobatinius šuoliukus. Dažniausiai po daugiatautiškumu slepiasi aukšto lygio spektaklis, kadangi jame pasirodo tik geriausi iš skirtingų pasaulio šalių surinkti artistai“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Iš viso į Lietuvą kovo pradžioje atvyks 100 žmonių „Disney On Ice“ komanda.

Dailiojo čiuožimo profesionalai parodys naujausią „Disney On Ice“ gastrolėms pritaikytą ledo šou „Princesės ir herojai“. Spalvingame ir nuotaikingame spektaklyje pasakojamos 7 populiariausios „Disney“ pasaulio pasakos, atskleidžiama jų pagrindinių herojų – princesių ir jų didvyrių istorija.

Įspūdingame, kupiname spalvų, spindesio, šviesos ir nepamirštamų dekoracijų šou ant ledo visi susirinkusieji prisimins tokios pasakas, kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“ bei susipažins su dar nematytais „Disney“ šeimos nariais.

Kad tinkamai įkūnytų pasakų personažus visai šokėjų trupei reikia net 750 kostiumų dalių. Kiekvienas artistas per vieną pasirodymą pakeičia apie 5 kostiumus.

„Disney On Ice“ ledo šou „Princesės ir herojai“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

2011-12-20„Disney On Ice“ spektaklyje Vilniuje ant ledo suksis 12 šalių čiuožėjai
2011-12-15Suzi Quatro nori visą dieną skirti pasivaikščiojimui po Vilnių
2011-12-14„Cirque du Soleil“ trupė jau įsikūrė Vilniuje
2011-12-12„Pure Future White – Arena Show 2012“ – „Žalgirio“ arenoje
2011-12-12Savaitgalį sostinėje praūžė unikali Kalėdų mugė „Christmas BAZAAR“
2011-12-08Į Lietuvą pirmą kartą atvyks britų regi muzikos virtuozai „UB40“
2011-12-07Paskutinė galimybė įsigyti bilietus į garsiojo „Cirque du Soleil“ šou Vilniuje
2011-12-07Kalėdinėje mugėje „Christmas BAZAAR“ – žinomų dizainerių ir „butikų“ kolekcijų demonstracija
2011-12-02Į Vilnių renkasi Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionato dalyviai
2011-12-01Per „Cirque du Soleil“ šou Vilniuje pasirodys net 21 šalies artistai