Naujienos
Beglobiams gyvūnams pagalbos ranką tiesė krepšininkės

Vienas iš tokių „atsiprašymų“ gyvūnų globos organizacija – „Lesė“ (www.lese.lt), kurioje sekmadienio popietę apsilankė Vilniaus krepšinio klubo „Tiketa“ komanda. Krepšininkės, komandos vadovai ir treneriai sakė, jog idėja aplankyti beglobius gyvūnus kilo, galvojant, kur surengti kasmetinę komandos fotosesiją kalendoriui.

„Kadangi komandoje yra nemažai gyvūnų mylėtojų ir tų, kurie jau yra priglaudę beglobius gyvūnus, nusprendėme, kad tai būtų puiki galimybė ne tik padėti šiems gyvūnams bei surengti fotosesiją, bet ir dar kartą pamėginti atkreipti žmonių dėmesį į tuos, kurie negali patys savimi pasirūpinti“, – apie surengtą akciją kalbėjo krepšinio klubo „Tiketa“ direktorė Dovilė Lukavičiūtė.

Gyvūnų globos organizacijai „Lesė“ sutikus priimti Nacionalinėje moterų krepšinio lygoje rungtyniaujančią komandą, krepšininkės iki pat vizito rinko įvairius reikalingus daiktus ir finansinę paramą, už kurią beglobiams gyvūnams nupirko būtiniausių priemonių, kraiko ir maisto.

„Nusprendę daryti kasmetinę fotosesiją, norėjome, jog tai būtų ne tik prasminga, tačiau ir naudinga tiems, kurie neturi šeimininkų, kuriems labai reikia mūsų pagalbos. Dėl to nuotraukose gyvūnai pozavo kartu su krepšininkėmis. Kadangi šios nuotraukos bus spausdinamos komandos 2012-ųjų kalendoriuje, tikimės jog šiuos mielus, tačiau likimo nuskriaustus gyvūnėlius pamatys daugybė žmonių ir galbūt tokiu būdu padėsime jiems surasti naujus šeimininkus“, – gražiomis mintimis dalinosi krepšinio klubo „Tiketa“ prezidentas Petras Valinčius.

Vieni gyvūnai paimti ant rankų ramiai stebėjo aplinką, kiti pozavo fotografui, o treti bandė suspėti visur: patyrinėti, papozuoti ir krepšininkes apuostyti. Tačiau visi iki vieno spinduliavo liūdesiu, o kartu ir viltimi, kad ir jiems kažkur atsiras šiltas kampas ir bent dalelė meilės, į kurią jie pasiruošę atsakyti visa savo širdele.

Krepšininkės prisipažino, jog matyti, kaip gyvūnams trūksta žmogiškos šilumos, rūpesčio ir dėmesio buvo labai sunku. Tad susitikimo metu netrūko nei graudžių akimirkų, nei ašarų.  Pasibaigus fotosesijai „Tiketos“ krepšininkės dar kurį laiką negalėjo paleisti gyvūnų iš rankų, garsiai mąstydamos, kad, jei tik galėtų – priglaustų juos visus.

„Visada gali nieko nedaryti, nes taip paprasčiau arba padaryti mažą smulkmeną, kad palengvintum nuskriaustajam gyvenimą. Ne dėl to, kad taip tavo širdis bus ramesnė, bet dėl to, kad kitam būtų geriau. Visai nesvarbu ar tai beglobis gyvūnas, ar žmogus. Manau kiekvienam iš mūsų reikėtų tai pamatyti, išgyventi, kad suprastume, kaip kažkam šalia mūsų yra sunku ir baugu ir kiek iš tikro nedaug reikia, kad to kažkieno akys švytėtų, nes jis pagaliau jaustųsi mylimas“, –  į žmonių širdis bandė prisibelsti „Tiketos“ krepšininkė Gytė Urniežiūtė.

2011-11-29Beglobiams gyvūnams pagalbos ranką tiesė krepšininkės
2011-11-29„Siemens“ arenoje kovojo jaunieji karate meistrai
2011-11-28Pasaulio čempionatas Lietuvoje pusei „Žuvėdros“ šokėjų bus paskutinis
2011-11-24Kalėdų mugėje „Christmas Bazaar“ – viskas, ko reikia jaukioms šventėms
2011-11-22Laisvalaikio pramogų rinkos augimo variklis šiemet – krepšinis ir festivaliai
2011-11-14Mylimiausi „Disney“ personažai Lietuvoje surengs kerintį šou ant ledo
2011-11-11Prieš Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatą Lietuvoje „Žuvėdra“ sulaukė rėmėjo
2011-11-09Vilniaus „Siemens“ arena kurs Kalėdų mugės tradicijas
2011-11-08Roko karalienė Suzi Quatro Rygoje šėlti privertė ir lietuvius
2011-11-08„Cirque du Soleil“ Lietuvos žiūrovams surengs papildomą šou