Naujienos
erbėjams baigiant iššluoti bilietus į Gyčio Paškevičiaus koncertus, arenose bus atidaryti papildomi sektoriai

Iki Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo didžiosiose Lietuvos arenose pradžios likus dviem savaitėms, beveik visi bilietai į pasirodymus Vilniaus, Kauno ir Šiaulių arenose jau yra išpirkti. Gerbėjams per šiek tiek daugiau nei mėnesį iššlavus daugiau nei 14 tūkstančių bilietų, organizatoriai yra priversti arenose atidaryti papildomus sektorius, kad visi norintys galėtų išgirsti mylimo atlikėjo dainas.

„Šiuo metu  į Gyčio Paškevičiaus turą per tris didžiausias Lietuvos arenas jau parduota daugiau kaip 14 000 bilietų. Nors ir neabejojome, jog Gytis Paškevičius yra tas nuoširdus, profesionalus ir mylimas atlikėjas, kurio koncertuose žiūrovų netrūks, šie skaičiai lenkia net pačias optimistiškiausias prognozes“, –  teigė koncertų turo po Lietuvos arenas organizatorius „Combo“ įmonių grupės savininkas Rimantas Kišonas.

Pasak Gyčio Paškevičiaus koncertų turo rengėjų, jau nuo šiandien atlikėjo gerbėjai galės įsigyti papildomų bilietų į lapkričio 20, lapkričio 26 ir gruodžio 3 dienomis įvyksiančius koncertus Vilniaus „Siemens“, Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių arenose.

„Gerai, kad visos didžiosios Lietuvos arenos yra lengvai transformuojamos pagal numatomą auditoriją – tai leidžia reaguoti į didžiulę paklausą ir didinti vietų skaičių bei kartu išsaugoti ir aukštą renginio kokybę“, - sako R.Kišonas.

Koncertai, kurie vyks lapkričio 20, 26 ir gruodžio 3 d., bus išskirtiniai ne tik dėl to, kad Gytis Paškevičius – pirmasis Lietuvos atlikėjas, išdrįsęs lipti ant didžiųjų arenų scenos.  Ypatingas dėmesys bus skiriamas garso kokybei, apšvietimui, naujiems techniniams sprendimams. „Kiekvienas žiūrovas, nesvarbu, kur jis sėdės, puikiai girdės kiekvieną natą, galės mėgautis puikiu atlikėjo ir pritarančių dainininkų balsų skambesiu, šviesos sprendimais. Koncertuose žiūrovams kartu su Gyčiu Paškevičiumi pasirodys Kauno miesto simfoninis orkestras (dirigentas Martynas Staškus), grupė „Crazy Crow“, vokalo grupė „Capella A“, vokalistė Gerda, choras „Dagilėlis“ ir Petro Vyšniausko mokinys saksofonininkas Tomas Botyrius. Vienu metu žiūrovai ant scenos matys daugiau kaip 100 žmonių.

Gyvo garso koncertuose bus pristatomos ne tik senos ir pamėgtos, bet ir naujojo albumo „Laiko traukiniai“ dainos. Šis albumas bus platinamas tik koncertų metu. Bilietus į koncertus, kurių kaina šiuo metu yra nuo 39 Lt (įskaičius visus mokesčius), platina „Tiketa“.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2011-11-08erbėjams baigiant iššluoti bilietus į Gyčio Paškevičiaus koncertus, arenose bus atidaryti papildomi sektoriai
2011-11-04Vokietijos Brėmeno šokėjai nukopijavo „Žuvėdros“ šokėjų sukneles
2011-11-03Eltono Johno viešnagei „Siemens“ arenoje ruošiama 200 kilogramų ledo
2011-11-03Šiandien Lietuvoje koncertuosiančių „30 Seconds to Mars“ laukia didžiulė gerbėjų dovana
2011-11-02Eltono Johno gerbėjams – 250 papildomų bilietų
2011-10-28Pristatytas „Cirque du Soleil“ ir „Infiniti“ bendradarbiavimo rezultatas
2011-10-25Eltoną Johną „Siemens“ arenoje sups prabanga
2011-10-24„30 Seconds to Mars“ Vilniuje nori maitintis sveikai ir paragauti lietuviškų patiekalų
2011-10-19Lietuviai šluoja bilietus į Gyčio Paškevičiaus koncertus
2011-10-19Eltono Johno koncertą Vilniuje apšildys sensacingai išgarsėję violončelininkai