Naujienos
Vilniuje vyks Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatas

Ant parketo besisukančių profesionaliausių planetos šokėjų tarpe šoks ir 7 kartus Europos bei 6 kartus pasaulio čempionais tapusi Klaipėdos universiteto sportinių šokių pirmoji „Žuvėdros“ komanda. Pastarajai prilygti, o galbūt net ir ją aplenkti bandys antroji „Žuvėdros“ komanda. Ant parketo taip pat suksis Rusijos, Vokietijos, Austrijos, Mongolijos, Olandijos šokėjai.

„Nors aukščiausio lygio šokėjus Lietuva turi jau ne vieną dešimtmetį, Lotynų Amerikos šokiai mūsų šalyje sparčiai išpopuliarėjo tik per kelerius pastaruosius metus. Tačiau šalį užvaldė tikra šokių manija, todėl labai džiaugiamės, jog savo sostinėje galime surengti pasaulio čempionatą ir visiems lietuviams padovanoti nepakartojamą jauduliu, aistra ir energija persmelktą šokių fiestą“, – sako čempionato direktorius Virginijus Visockas.

Čempionato dieną kiekviena komanda sušoks savo parengtą programą, kurią sudarys prisistatymo (pasisveikinimo) šokis, Lotynų Amerikos šokis ir atsisveikinimo programa. Į finalą po keleto turų pateks 6 arba 7 komandos, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Tad gruodžio pradžioje Vilniaus „Siemens“ arena pavirs tikra įspūdingų šokių meka.

Vilniaus „Siemens“ arenoje rengiamą Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Gruodžio pradžioje Lietuvos sostinėje įvyksiantis čempionatas bus jau ketvirtasis. Paskutinį kartą Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatas Lietuvoje vyko 2002-ais metais. 2009 metais Vilniuje buvo surengtas Lotynų Amerikos šokių ansamblių Europos čempionatas. Tuomet ant parketo triumfavo Klaipėdos „Žuvėdros“ šokėjai.

Dažna Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatų rengėja yra Vokietija. Čempionatai taip pat vyko ir Rusijoje, Austrijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir kt.

Išankstinė prekyba bilietais į Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatą vyks tik spalio 1-2 dienomis, savaitgalį, ir tik Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusiose „Tiketos“ bilietų pardavimų kasose. Šiomis dienomis bilietus bus galima įsigyti palankiausiomis kainomis. Nuo spalio 3 d. bilietus bus galima įsigyti visose „Tiketos“ bilietų kasose ir internetu www.tiketa.lt.

2011-09-30Vilniuje vyks Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionatas
2011-09-29„Fluxus ministerija“ kviečia šėlti be stabdžių
2011-09-27Kuriamas biografinis filmas apie serą Eltoną Johną
2011-09-26Sezoninių abonementų į „Juventus“ rungtynes liko vos kelios dešimtys
2011-09-22Pasaulį pakerėjęs animacinis filmas „Liūtas Karalius“ perkeltas į 3D formatą
2011-09-21„Lietuvos ryto“ komanda ištikimiausius sirgalius kviečia į neformalų susitikimą
2011-09-21Suzi Quatro: būsiu scenoje tol, kol girdėsiu aplodismentus
2011-09-19Seras Eltonas Johnas – daugiausiai uždirbantis atlikėjas pasaulyje
2011-09-16Jaredas Leto: mūsų muzikos klausosi visas pasaulis
2011-09-14Vilniaus „Siemens“ arena ir toliau lieka EuroBasket2011 sirgalių namais