Naujienos
Bilietus į Gyčio Ivanausko teatro spektaklius platins „Tiketa“

„Partnerystė su „Tiketa“ leis mūsų žiūrovams paprasčiau ir patogiau įsigyti bilietus į teatro kuriamus spektaklius. Norime būti matomi, žinomi ir turėti nuolat didėjantį mūsų spektakliuose besilankančių žiūrovų ratą. Todėl didelę patirtį bilietų platinime turinti „Tiketa“, manome, yra geriausias mūsų pasirinkimas ir neabejotinai labai vertingas partneris“, – sako teatro direktorius Gytis Ivanauskas.

„Tiketos“ ir 2005 metais įkurto G. Ivanausko teatro bendradarbiavimas prasidės bilietų į publikos pripažinimą pelniusio šokio spektaklio „Raudonos kurpaitės“ platinimu. Neužilgo prekyboje pasirodys ir bilietai į lapkričio mėnesį įvyksiančią G. Ivanausko teatro spektaklio „MARKO (Kavolių kabaretas)“ premjerą.

„Džiaugiamės, kad savo klientams galime pasiūlyti patogiai įsigyti bilietų į vis daugiau skirtingų renginių. Jau dabar žiūrovams šalia bilietų į aukščiausio lygio muzikos ir sporto renginius, siūlome bilietus į nekomercinius kino filmus, per pastaruosius keletą mėnesių stipriai išaugo ir bilietų į skirtingų teatrų kuriamus spektaklius pasirinkimas“, - sako „Tiketos“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Šiemet „Tiketa“ jau pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos nacionaliniu dramos teatru, Vilniaus nekomercinio kino teatrais „Pasaka“ ir „Skalvija“, knygynų tinklu „Vaga“.

„Tai, kad nuosekliai daugėja su mumis bendradarbiaujančių partnerių, leidžia mums burti skirtingų pramogų ieškančius žiūrovus bei padėti įgyvendinti mūsų siekį – sukurti erdvę, kur vienoje vietoje žmonės gali rasti ne tik didžiausią jiems siūlomų renginių įvairovę bet ir tinkamiausią pramogą laisvalaikiui praleisti. Kartu tai labai naudinga renginių organizatoriams, kuriems taip padedame pasiekti plačią auditoriją ir jai prisistatyti“, - sako A.Žiauberis.

„Tiketa“ yra pirmaujanti bilietų pardavimo bendrovė Lietuvoje pagal pardavimus ir interneto prekybos apimtis. 2011 m.  pirmąjį pusmetį „Tiketa“ pirkėjams pasiūlė bilietus į daugiau kaip 1600 įvairių muzikos, teatro, kino, sporto ir šeimai skirtų renginių bei festivalių, o bendrovės pajamos už parduotus bilietus siekė beveik 29,5 mln. litų. 2011 m. sausio-birželio mėnesiais „Tiketa“ išplatino 344 tūkst. bilietų. Bendrovė valdo populiariausią prekybos bilietais internete sistemą www.tiketa.lt bei turi 64 kasų tinklą dešimtyje didžiausių Lietuvos miestų.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2011-09-14Bilietus į Gyčio Ivanausko teatro spektaklius platins „Tiketa“
2011-09-13„Siemens“ arenos lankytojai aptarnaujami planšetiniais kompiuteriais iPAD
2011-09-12Elton‘o John‘o albumo viršelio kūrėjas paprašė grąžinti jam piešinio originalą
2011-09-09„Cirque du Soleil“ spektaklių akimirkas pasaulio dailininkai perkelia į paveikslus
2011-09-06Prasideda prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ klubo rungtynes
2011-09-06Krepšinio aistruoliai „Siemens“ arenoje ras daugiau maitinimo įstaigų bei moderniausio atsiskaitymo galimybę
2011-09-06Roko grupės „30 Seconds To Mars“ gerbėjai mistiniu simboliu papuošė Auksinio berniuko aikštę
2011-09-05Generalinėje Elton‘o John‘o koncerto repeticijoje sužibo lietuviškieji E. John‘ai
2011-09-02„Sostinės dienose“ generalinė Elton‘o John‘o koncerto repeticija
2011-09-01Minia Vilniaus sirgalių Lietuvos rinktinę palaikė „Siemens“ arenoje