Naujienos
Jared‘as Leto: moteris seksuali tuomet, kai ji yra savimi

Paprašytas išvardinti, kas, jo nuomone, moteryse yra geriausia, Jared‘as buvo atviras: „Yra labai daug dalykų. Jos labai seksualios ir sugeba įkvėpti. Be to, labai svarbu ir tai, ką duoda jų draugija“.

Lapkričio 3 d. su grupe „30 Seconds to Mars“ Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertą surengsiantis atlikėjas prisipažino, jog jam patinka visos moterys.  Pasak Jared‘o, tai kartu ir palaima ir prakeiksmas. Visgi, vyrukas pabrėžia, jog jis neinicijuoja bendravimo su tam tikrais žmonėmis, tame tarpe ir moterimis, vien todėl, jog jos atrodo vienaip ar kitaip.

Tačiau šlovės spinduliuose jau kurį laiką besimaudantis Jared‘as Leto niekada nesiskundė moterų dėmesiu. Jis ilgą laiką bendravo su Cameron Diaz, draugiją jam palaikė Scarlett Johansson, Lindsay Lohan, Ashley Olsen ir daugelis kitų. Na, o naujausia jo kompanione, su kuria jis užfiksuotas saulėtajame San Tropeze, tapo modelis Katharina Damm.

Jared‘as atviravo, jog taip pat mielai susitikinėtų ir su viena iš savo gerbėjų. Be to, panašu, jog jis ne tik seksualus, bet ir puikiai supranta moteris ir jų poreikius.

„Aš žinau, ko reikia ir ko nori moteris. Nesakau, kad jas suprantu visada, bet žmonės yra žmonės ir kiekvienas turime išskirtinumų. Mane augino viena mama, todėl aš labai anksti išmokau ir supratau, kaip rūpintis moterimi. Visgi, nereikėtų pamiršti, jog vyrus taip pat sudėtinga suprasti kaip ir moteris“, – konstatuoja Jared‘as Leto, pasaulio moteris pakerėjęs užburiančiomis akimis ir balsu, seksualiu kūnu, išskirtiniu požiūriu, pasisakymais bei užsidegimu viskam, ko imasi.

Panašu, jog filmų „Plona raudona linija“, „Kovos klubas“, „Panikos kambarys“, „Requiem svajonei“ žvaigždė žino ne tik tai, ko reikia moterims, bet ir tai, ko reikia vyrams – visai neseniai jis tapo naujuoju „Hugo Boss“ kvepalų reklamos veidu.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2011-08-11Jared‘as Leto: moteris seksuali tuomet, kai ji yra savimi
2011-08-10Į „Lietuvos ryto“ rungtynes jau parduota 3 kartus daugiau abonementų nei pernai
2011-08-09David‘as Hasselhoff‘as 59-ąjį gimtadienį šventė žiūrėdamas erotinį spektaklį
2011-08-08„Tiketa“ su LATGA-A sutarčių neturi
2011-08-05Sero Elton‘o John‘o klasika tapę kūriniai suskambės naujai
2011-08-05„Cirque du Soleil“ spektaklio „Saltimbanco“ scena užims du trečdalius Vilniaus „Siemens“ arenos
2011-08-04Jared‘as Leto prakalbo apie „30 Seconds to Mars“ išsiskyrimą
2011-08-03Seras Elton‘as John‘as įkalintam „Pink Floyd“ atlikėjo sūnui nusiuntė knygų
2011-08-02„Tiketa“ bendradarbiaus su „Skalvijos“ kino centru
2011-07-29Pradedama prekyba bilietais į Eurolygos atrankos turnyrą Vilniuje