Naujienos
„Techaso“ sirgaliai jau gali įsigyti abonementus į būsimo sezono rungtynes

Ištikimiausi Panevėžio krepšinio komandos „Techasas“ sirgaliai nuo balandžio 20 d. už ypatingą kainą gali įsigyti abonementus į komandos varžybas 2011/2012 metų sezonui. Specialus pasiūlymas galioja tik turintiems šio sezono „Techaso“ krepšinio klubo abonementą.

„Gražų žaidimą ir gerus rezultatus šiemet demonstravusi Panevėžio krepšinio komanda turi vis daugiau ištikimų sirgalių. Norime jiems padėkoti už komandos palaikymą šiemet ir suteikti išskirtines galimybes ir kitąmet būti šalia „Techaso“ žaidėjų bei drauge pasitikti įspūdingiausias akimirkas“, – sako  UAB „Panevėžio arena“ Renginių skyriaus vadovas Tomas Inčikas.

Išskirtinis pasiūlymas turintiems šių metų abonementą galioja balandžio 20 – gegužės 3 d. Šiomis dienomis standartinį metinį abonementą galima įsigyti vos nuo 25 litų. Gegužės 4-6 d. iš anksto  įsigyti abonementus galės ir „Tiketos“ klubo nariai.

„Komandos palaikyti susirenkantys aistruoliai mums yra labai svarbūs. Tribūnų palaikymas žaidėjams tampa tarsi papildomu varikliuku. Todėl labai tikiuosi, jog ateinančiame sezone sirgalių gretos bus dar didesnės, o šūksniai dar garsesni. Juk ir abonementus jiems siūlome įsigyti ypač palankiomis sąlygomis – tai, turbūt, geriausia kaina Lietuvoje, kurią siūlo LKL komandos už savo sezoninius abonementus“, – teigia „Techaso“ prezidentas Raimundas Miladauskas.

Su vienu 2010/2011 metų sezono abonementu galima įsigyti du 2011/2012 metų sezono abonementus, suteiksiančius galimybę patekti į visas krepšinio komandos „Techasas“ varžybas vyksiančias „Cido“ arenoje. Per vieną sezoną komanda namų aikštelėje sužaidžia mažiausiai 20 varžybų. Be to, abonemento savininkai ne tik mėgaujasi krepšiniu, bet ir dalyvauja įvairiuose žaidimuose.

„Lietuvos čempionatas dar nesibaigė, todėl anksti vertinti komandos nuopelnus, bet tai, ką turime dabar, rodo, jog šis sezonas yra vienas geriausių komandos istorijoje. Ateinantį sezoną tikimės ir norime patekti į Europos taurių varžybas. Norime išeiti į Europą, atsivežti į Panevėžį ne tik artimojo užsienio – Latvijos, Estijos, bet ir kitų Europos valstybių komandas, o su jomis ir aukštesnio lygio krepšinį. Tačiau tam būtinas sirgalių palaikymas. Esame ambicinga komanda ir neketiname sustoti, planuojame kuo toliau, tuo geriau žaisti, todėl sirgaliai ateinantį sezoną išvys daug gražių varžybų ir gero krepšinio“, – ateities planus atskleidžia R. Miladauskas.

Į 2010/2011 m. sezono „Techaso“ varžybas buvo parduota beveik 1000 abonementų. Šiemet komandos sirgaliams jų planuojama pasiūlyti dar daugiau.

Abonementus įsigyti galima tik „Cido“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2011-04-20„Techaso“ sirgaliai jau gali įsigyti abonementus į būsimo sezono rungtynes
2011-04-11Lady Gagos favoritų sąraše – Lietuvoje koncertuosiantis Maiklas Boltonas
2011-03-31Prieš koncertą Lietuvoje Maiklas Boltonas išleis naują albumą
2011-03-29Iniciatyva „Pakviesk mane į teatrą“ į sales sukvietė per 1300 žiūrovų
2011-03-28Moksleiviai kviečiami dalyvauti piešinių konkurse „Europos krepšinio čempionatas mano mieste“
2011-03-21Lietuviai viename koncerte išvys du muzikos grandus – Kenny G ir Maiklą Boltoną
2011-03-16„EuroBasket 2011“ bilietų pardavimo pradžia – rekordinė čempionatų istorijoje!
2011-03-14Milžiniškas krepšinio aistruolių antplūdis trikdo bilietų pardavimo sistemos veiklą
2011-03-03Lietuvos teatrų ir klasikinės muzikos naujienas pristatys ir „iPhone“ skirta programa
2011-02-25Į Kylie Minogue koncertą lankytojų prašoma atvykti anksčiau