Naujienos
Nuo gruodžio „Tiketos“ bilietų pardavimo kasos ir MAXIMOSE

Besiplečianti bilietų platinimo rinkos lyderė „Tiketa“ gruodžio mėnesį steigs naujas bilietų pardavimo kasas didžiausiuose prekybos centruose MAXIMA, pažymėtuose XXX ženklu. Trylika naujų bilietų pardavimo kasų atsiras didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Marijampolės parduotuvių informacijos skyriuose.

„Didmiesčių gyventojai nuo šiol galės dar greičiau ir paprasčiau nusipirkti bilietus į dominančius renginius, nes jų įsigijimą galės suderinti su kasdieniais apsipirkimais prekybos centruose. Čia pat jie galės susipažinti su artėjančiais svarbiausiais renginiais ir su šeima išsirinkti renginį savaitgaliui ar pasinaudoti pasiūlymais, ieškodami idėjų  artimųjų dovanoms“, – sakė „Tiketos“ vadovas Andrius Žiauberis.

Prekybos tinklo MAXIMA atstovai neabejoja, jog nauja paslauga leis pirkėjams dar greičiau ir patogiau apsipirkti, o bilietai į įvairius spektaklius, koncertus, geriausius vakarėlius ar sporto renginius bus ranka pasiekiami.

„Nuolat ieškome idėjų, kaip galėtume praplėsti savo teikiamų paslaugų asortimentą. Stengiamės, kad pirkėjai užsukę į MAXIMA parduotuves ne tik patogiai apsipirktų, negaišdami laiko sutvarkytų svarbiausius reikalus, bet ir pasirūpintų turiningu laisvalaikiu. Ir anksčiau mūsų parduotuvėse pirkėjai galėjo įsigyti bilietų į renginius, tačiau nuo šiol galėsime pasiūlyti dar platesnį jų asortimentą“, - teigė MAXIMA LT, UAB Pramoninių prekių ir paslaugų pirkimo departamento direktorė Birutė Kontvainienė.

Pasak A. Žiauberio, įsteigti naujas bilietų kasas bendrovė nusprendė dėl vis didėjančios renginių pasiūlos –šiais metais vartotojai galėjo įsigyti bilietus į 40% daugiau renginių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Renginių, į kuriuos bilietus platino „Tiketa“, skaičius išaugo nuo 2230 iki 3158. Praplėsti „Tiketa“ bilietų kasų pardavimo vietų geografiją paskatino ir kitąmet Lietuvoje vyksiantis Europos krepšinio čempionatas.

„Siekiame, kad krepšinio sirgaliams nekiltų nepatogumų įsigyjant bilietus į svarbiausias krepšinio varžybas. Įrengiant mūsų kasas prekybos tinkle MAXIMA, tai padaryti bus dar paprasčiau ir patogiau“, - teigė A. Žiauberis.

Plėsdama savo tinklą „Tiketa“ ne tik įsteigs 13-a naujų bilietų pardavimo vietų, bet ir atnaujins 34 veikiančias kasas. Greitesnį klientų aptarnavimą padės užtikrinti modernesni kompiuteriai ir bilietų spausdintuvai, kompiuterinis klientų aptarnavimo modulis praplėstas naujomis galimybėmis, kasos bus naujai apipavidalintos. Iš viso plėtrai ir kasų atnaujinimui bendrovė numato skirti 150 tūkst. Lt.

Gruodžio mėnesį duris atvėrus naujoms kasoms „Tiketos“ bilietų platinimo tinklą sudarys 47 bilietų pardavimo vietos visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2010-11-25Nuo gruodžio „Tiketos“ bilietų pardavimo kasos ir MAXIMOSE
2010-11-25Lietuvoje koncertuosianti Kylie Minogue išleidžia singlą „Better Than Today“
2010-11-232012 metais Europos dviračių treko čempionatas vyks Panevėžyje
2010-11-17Jau nupirkta daugiau nei pusė visų bilietų į Kylie Minogue koncertą Vilniuje
2010-11-04Įspūdingam Laimos Vaikulės šou atsivežama speciali kiliminė danga
2010-10-21Panevėžys aplenkė Kauną pagal bilietų į Laimos Vaikulės koncertą pardavimus
2010-10-20Nuo kitų metų renginių lankytojai į „Siemens“ areną pateks greičiau
2010-10-19Pokyčiai „SEVEN Entertainment“ grupės vadyboje
2010-10-14Lietuvoje populiarėja tendencija į renginius eiti su kompanija
2010-10-13Sirgaliai išgraibstė abonementus į „Techaso“ krepšinio klubo rungtynes