Naujienos
Bilietus į Lietuvoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą platins „Tiketa“

Bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ pasirašė sutartį su Lietuvos krepšinio federacija dėl 2011-ųjų m. Europos vyrų krepšinio čempionato bilietų platinimo. Į kitąmet šešiuose Lietuvos miestuose vyksiančias varžybas planuojama išplatinti daugiau nei 100 tūkst. bilietų.

„Džiaugiamės, kad Tarptautinės krepšinio federacijos Europos padalinys (FIBA Europe) mus pasirinko partneriais. Po vasarą Vilniaus „Siemens“  ir „Lietuvos ryto“ arenose vykusio Europos jaunių krepšinio čempionato FIBA Europe mus įvertino aukščiausiais balais, todėl su jai šalyje atstovaujančia Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirašėme sutartį dėl bilietų platinimo ir patikros per Europos vyrų krepšinio čempionatą 2011-aisiais. Su LKF sėkmingai dirbame jau ilgiau nei penkerius metus, tad pasirašyta sutartimi taip pat sustiprinome ilgalaikį ir vaisingą bendradarbiavimą“, - sakė „Tiketos“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

LKF vadovai teigia, kad FIBA Europe labiausiai rūpi krepšinio populiarinimas, todėl partneris ir bilietų platintojas pasirinktas po kruopštaus įvertinimo. Atrankos esminiai punktai – patirtis, patogumas ir funkcionalumas.

„Tiketa“ tenkina visus FIBA Europe keliamus reikalavimus, be to, ji turi didžiausią šalyje sporto renginių bilietų  platinimo patirtį. FIBA Europe vadovams įspūdį padarė tarptautinius reikalavimus atitinkantis ataskaitų funkcionalumas, galimybės automatiškai reguliuoti kainodarą. FIBA Europe daugiausia dėmesio skiria sklandžiam čempionato organizavimui, todėl platintojas turi būti patikimas ir turėti patirties dirbant su tarptautiniais krepšinio renginiais“, - sakė Mindaugas Špokas, 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto vykdantysis direktorius.

Nors iki Senojo žemyno pirmenybių, vyksiančių Lietuvoje po daugiau nei 70 metų pertraukos, liko daugiau nei 10 mėnesių, jau pradėti pasiruošimo darbai. Siekiant padidinti „Tiketos“ bilietų platinimo sistemos patikimumą, šiemet ji buvo perkelta į moderniausius ir saugiausius Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ duomenų centrus, taip pat sustiprinta duomenų perdavimo ir interneto ryšio apsauga. Iš viso pasirengimui Europos vyrų krepšinio čempionatui bus investuota apie 400 tūkst. litų.

Pasak V.Šiugždinio, tapusi FIBA Europe partnere „Tiketa“ užsibrėžė tikslą dar šiemet atnaujinti internetinę svetainę ir geriau pritaikyti ją užsienio klientams. Bilietų platinimo interneto puslapyje šiuo metu tobulinamas bilietų pirkimo mechanizmas – juos bus galima įsigyti patogiau ir greičiau, ruošiamasi aptarnauti dar didesnius žmonių srautus iš užsienio bei Lietuvos.

Komandų paskirstymo į grupes burtai bus traukiami kitų metų sausio 30 d. Pusė visų bilietų bus skiriama užsienio valstybių krepšinio aistruoliams, o kita pusė bus parduodama Lietuvos  žmonėms. Tam tikros bilietų kvotos bus skirtos kiekvienai užsienio šalies krepšinio federacijai.

Planuojama, kad krepšinio rungtynių bilietai viešoje prekyboje pasirodys kitų metų kovo 1 d.

„Tiketa“ priklauso grupei „SEVEN Entertainment”, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2010-10-12Bilietus į Lietuvoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą platins „Tiketa“
2010-10-07Panevėžyje varžysis geriausi sportinių šokių kolektyvai iš visos Lietuvos
2010-10-06Pirmieji kelyje link Europos vyrų rankinio čempionato – pasaulio vicečempionai kroatai
2010-09-28Teatro ir klasikinės muzikos mėgėjams – naujas informacinis portalas „Teatrai.lt“
2010-09-23Lietuviai graibsto bilietus į Vilniuje vyksiantį Kylie Minogue koncertą
2010-09-22Renginių aptarnavimo pozicijas rinkoje įtvirtina „SEVEN PRO“
2010-09-21Laima Vaikulė atvyksta į Lietuvą surengti dviejų išskirtinių šou Kaune ir Panevėžyje
2010-09-16Prieš Stingo koncertą „Siemens“ arena klojama specialia kilimine danga
2010-09-14Išparduoti visi bilietai į penktadienį Vilniuje vyksiantį Stingo koncertą
2010-09-07Artėjant lemiamoms pasaulio krepšinio čempionato varžyboms lietuvių palaikymas auga