Naujienos
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos pop muzikos dievaitė Kylie Minogue

Lietuviai pirmą kartą turės galimybę Vilniuje gyvai išgirsti ir išvysti garsıausıa australų kilmės dainininkę Kylie Minogue. Pasaulıo  pop muzikos viršūnėse karaliaujanti atlikėja kitų metų vasario 26 d. „Siemens“ arenoje surengs pirmą pasirodymą Lietuvoje. Kartu su muzikantų ir šokėjų komanda ji pasaulinio turo metu pristatys ilgai lauktą jau 11-ąjį savo studijinį albumą „Afroditė“ („Aphrodite“).

„Kylie Minogue rengia vienus intensyviausių ir stipriausių šou visame pasaulyje, todėl labai džiaugiuosi, kad pristatydama savo naujausią albumą „Aphrodite“ savo turo sąrašą ji įtraukė ir Vilnių. Tie, kas yra matę Kylie Minogue pasirodymus užsienio šalyse, žıno, kad jie yra nepamirštami – tikra puota pop muzikos ir įspūdingų šou mėgėjams“, - sakė „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Naujausias Kylie Minogue albumas „Afroditė“ buvo itin lauktas – jis išleistas po trejų metų pertraukos šių metų liepą. Albumas pačią pirmąją savaitę pateko į Jungtinės Karalystės populiariausių albumų sąrašo viršūnę ir pakartojo prieš 22 metus jos išleisto debiutinio albumas „Kylie“ sėkmę. Kiek vėliau pasirodęs dainininkės pagrindinis albumo singlas „All the Lovers“ tapo tikru šios vasaros hitu, nuolat skambančıų radijo stotyse. Rugpjūčio pradžioje singlas užkopė į pirmą vietą JAV pardavimų sąrašuose.

„Kai įrašinėjau dainą „All the Lovers“, žinojau, kad ji taps pirmuoju albumo singlu, nes jis tobulai atitinka ir reprezentuoja pakilią albumo nuotaiką ir ritmą. Kiekvieną kartą man atliekant šią dainą kyla šiurpuliukai, todėl man labai svarbu žinoti, ką apie ją galvoja mano gerbėjai“, -  interviu kalbėjo Kylie Minogue.

Pasak pop muzikos kritikų, naujausias Kylie Minogue albumas yra akivaizdus atlikėjos sugrįžimas prie šokių muzikos šaknų – naujų jėgų ir sumanymų pilna Kylie vėl diktuoja madas šokių muzikos aikštelėje. 
Dainas naujausiam dainininkės albumui „Afroditė“ kūrė ne tik pati Kylie Minoque, bet ir britų elektroninės muzikos kūrėjai bei atlikėjai Stuart Price (jis taip pat ir prodiusavo albumą), muzikos grupės „Scissor Sisters” vokalistas Jake Shears bei muzikantas Tim Rice – Oxley iš grupės Keane.

Be jau minėto pagrindinio albumo singlo „All the Lovers“ pop muzikos dievaitės gerbėjai Vilniuje išgirs ir kitas albumo dainas bei legendinius Kylie Minogue karjeros hitus, tarp kurių  – „Spinning around“, „In your eyes“, „Can‘t get you out of my head“, „Red blooded woman“, „Choclate“, „Love at first sight“, „Your disco needs you“, „In my arms” bei kitos.

Bilietus į vienos populiariausių pasaulyje pop atlikėjų pasirodymą nuo rugsėjo 13 dienos pradės platinti bendrovė „Tiketa“. Išankstinė prekyba bilietais į koncertą „Tiketa“ klubo nariams prasidės rugsėjo 9 dieną. Iš viso į dainininkės pasirodymą ketinama parduoti apie 11 tūkst. bilietų.

Kylie Minogue koncertą Vilniuje organizuoja didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

Daugiau informacijos: www.tiketa.lt

2010-09-06Lietuvoje pirmą kartą koncertuos pop muzikos dievaitė Kylie Minogue
2010-08-31Stebėti transliacijų iš pasaulio krepšinio čempionato rinksis ir politikai bei ambasadoriai
2010-08-26Prasidėjus pasaulio vyrų krepšinio čempionatui „Siemens“ arena virs mažąja Turkija
2010-08-24Gerbėjams Lietuvoje Stingas surengs net 3 valandų trukmės koncertą
2010-08-05Stingą į Vilnių atlydės ir asmeniniai kulinarai
2010-08-02Bilietų platinimo lyderė „Tiketa“ didina savo rinkos dalį
2010-07-21„Siemens“ arenoje atidaroma „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos šlovės alėja
2010-07-15Gyventojai ir sunkmečiu veržiasi į pasaulinių žvaigždžių koncertus
2010-07-08Kitą savaitę pasirodys naujausias Stingo albumas „Symphonicities“
2010-06-22Stingo ir Karališkojo simfoninio orkestro koncerto bilietai sparčiai tirpsta