Naujienos
Stingas rugsėjį į Lietuvą atvyks su 45 muzikantų orkestru

Rugsėjo mėnesį į Lietuvą atvyks legendinis atlikėjas Stingas,  praneša didžiausias JAV koncertų organizatorius „Live Nation“. Vienas populiariausių pasaulio muzikantų savo pasirodymą rugsėjo 17 dieną „Siemens“ arenoje surengs, akomponuojant Karališkajam „Royal Philharmonic Orchestra“ orkestrui iš Didžiosios Britanijos.

„Su džiaugsmu galime patvirtinti neoficialiai pasirodžiusią informaciją, kad Stingas atvyksta į Lietuvą. Nors atlikėjas mūsų šalyje lankysis nebe pirmą kartą, rugsėjį gerai žinomi Stingo hitai atliekami su pasaulyje pripažintu simfoniniu orkestru įgaus visiškai naują skambesį. Esame tikri, kad geriausių atlikėjo dainų interpretacijos prabangaus kolorito sąskambiais turėtų maloniai nustebinti ir klasikos, ir populiariosios muzikos gerbėjus“, – teigia „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Garsaus rokerio ir Karališkojo Didžiosios Britanijos simfoninio orkestro pasirodymo bus klausomasi tik iš sėdimų vietų, todėl parduodamų bilietų skaičius ribotas. Iš viso į žvaigždės pasirodymą Vilniuje bus pasiūlyta tik 9 tūkst. bilietų.

„Kadangi Stingas atvyksta kartu su orkestru, dalis arenos bus uždengta ir skirta užkulisiams, o scena bus tikrai įspūdingo dydžio. Be to, visos vietos bus sėdimos, todėl šįkart žiūrovams galėsime pasiūlyti tik 9 tūkstančius bilietų. Prieš ketverius metus, kai Stingas Lietuvoje koncertavo paskutinį kartą, į jo koncertą buvo parduota daugiau nei 11,5 tūkstančių bilietų ir jie visi buvo išpirkti akimirksniu“, – kalbėjo V. Šiugždinis.

Koncertų turo su orkestru Amerikoje ir Europoje metu žymiausios Stingo dainos skambės neįprastai - joms sukurtos naujos simfoninės aranžuotės. „Royal Filharmonic Orchestra“ 45 žmonių orkestrui diriguos su L. Pavarotti ir A. Bocelli dirbęs maestro Steven Mercurio.

Įvairius muzikos žanrus propaguojantis Stingas per savo karjerą sukūrė daugybę platininių albumų, jo autorinės dainos akimirksniu tapo hitais. Anglų kilmės muzikantas pelnė rekordinį skaičių apdovanojimų –  net 16 „Grammy“ statulėlių. Visame pasaulyje parduota 100 mln. Stingo albumų.

„Aš džiaugiuosi galimybe gastroliuoti su Karališkuoju Didžiosios Britanijos simfoniniu orkestru, nes dirbant kartu mes sukuriame visiškai naujų muzikos spalvų paletę ir iš naujo atrandame dainas, kurias gyvai atlieku jau trisdešimt metų“,  – sako atlikėjas Stingas.

Rugsėjo 17 dieną Vilniuje skambės geriausi atlikėjo kūriniai, tokie kaip „Roxanne“, „Next To You“, „Every Little Thing She Does Is Magic“ ir „Every Breath You Take“. Stingo gerbėjai taip pat galės išgirsti daugelį muzikanto solinės karjeros dainų: „Englishman in New York“, „Fragile“, „Russians“, „If I Ever Lose My Faith in You“, „Fields of Gold“, „Desert Rose“ ir kitas.

Bilietus į vieno populiariausių pasaulyje muzikantų ir dainų autoriaus Stingo koncertą platina bendrovė „Tiketa“. Nuo birželio 18 dienos 10 valandos pirmieji bilietus galės įsigyti „Tiketa“ klubo nariai. Kiti muzikanto gerbėjai tai padaryti galės nuo birželio 21 dienos, 10 valandos. Pirmųjų bilietų, kurių kiekis ribotas, kaina – 129 litai. Vėliau bilietai brangs ir jų kaina sieks nuo 149 iki 299 litų.

Stingo koncertą Vilniuje organizuoja didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

2010-06-14Stingas rugsėjį į Lietuvą atvyks su 45 muzikantų orkestru
2010-06-11Rugsėjo pirmąją dieną – galimybė pamatyti tai, ką matė visa Europa
2010-06-10Greitojo vartojimo kreditai „Credit day“ pradedami teikti „Tiketa“ kasose
2010-06-10Panevėžio „Cido“ arenoje vasarą karaliaus krepšinis
2010-06-07Istorinis lietuvių šansas žaisti 2011 m. pasaulio čempionate Švedijoje
2010-04-30„Tele Bim-Bam“ jubiliejinio koncerto svečiams leidžiama fotografuoti
2010-04-27Bilietų platinimo lyderei „Tiketai“ paslaugas teiks TEO ir „Baltic Data Center“
2010-04-26Besiruošiantys jubiliejui „Tele Bim-Bam“ jau sulaukė per 1000 vaikų svajonių
2010-04-20„Metallica“ koncerto organizatoriai rekomenduoja vengti bilietų perpardavėjų
2010-04-19Ugnikalnio pelenų debesys nesutrukdys „Metallica“ koncertams Vilniuje