Naujienos
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos smuiko virtuozas Davidas Garrettas

„Šis koncertinis turas – visai kitoks nei mano ankstesnieji pasirodymai“, – sako dėl išskirtinio instrumento valdymo „velnio smuikininku“ pramintas Davidas Garrettas. „Explosive Live!“ programoje – sudėtingos klasikinės muzikos bei savo kūrybos kompozicijos, taip pat žiūrovų itin mėgstami šiuolaikiniai hitai. Tarp jų – nostalgija alsuojantis Prince‘o „Purple Rain“, įtraukiantis „Coldplay“ kūrinys „Viva La Vida“, jaudinanti „Guns N‘ Roses“ baladė „November Rain“ ir daugelis kitų.

 

Prasidėjęs 2016 m. rudenį, turas „Explosive Live!“ pranoko visas iki šiol rengtas Davido Garretto koncertų programas – per pirmąsias tris savaites į pasirodymus buvo nupirkta beveik 200 tūkstančių bilietų. Su būriu talentingų muzikantų keliaujantis smuikininkas šiemet aplankys kelias dešimtis pasaulio miestų.

 

Vokietijoje gimęs ir užaugęs atlikėjas smuiką į rankas paėmė vos ketverių metų. Būdamas 11-os iš tuometinio Vokietijos prezidento rankų jis gavo meistro A. Stradivari sukurtą smuiką, o sulaukęs 13-os pradėjo įrašinėti albumus, groti nacionalinėje televizijoje ir koncertuoti užsienyje.

 

Davidas Garettas turi roko žvaigždės charizmą ir įgimtą, tik geriausiems muzikantams būdingą virtuoziškumą, kurį vertina ne tik gerbėjai, bet ir profesionalūs muzikos ekspertai.

 

Smuikininko kolekcijoje – kelios dešimtys prestižinių apdovanojimų. Davidas Garettas yra laimėjęs 23 auksinius ir 16 platininių apdovanojimų Honkonge, Vokietijoje, Meksikoje, Taivane, Brazilijoje, Singapūre ir kitur. „Decca Classics“ leidybinėje įrašų kompanijoje išleistas albumas „Explosive“ tapo auksiniu Vokietijoje ir Austrijoje vos per kelias savaites.

 

2008-aisiais jis pasiekė ir pasaulio Gineso rekordą. Itin sudėtingą Nikolajaus Rimskio-Korsakovo „Kamanės skrydis“ kūrinį atlikėjas sugrojo mažiau nei per 66 sekundes – po 11 natų per sekundę.

 

Bilietais į Davido Garretto pasirodymą nuo kovo 13 d. prekiauja „Tiketa“. Kovo 13 d. tik „Tiketa klubo“ nariams bilietai kainuos nuo 38 EUR. Įprasta prekyba bilietais prasidės kovo 14 d.

 

Davidas Garrettas – „Explosive“

https://www.youtube.com/watch?v=Qk7UE65iGwk

 

Davidas Garrettas – „Dangerous“

https://www.youtube.com/watch?v=YZ87d_Wqm9Y

 

Davidas Garrettas – „Viva la vida“ („Coldplay“)

https://www.youtube.com/watch?v=bZ_BoOlAXyk

2017-03-13Lietuvoje pirmą kartą koncertuos smuiko virtuozas Davidas Garrettas
2017-03-13Savaitgalį Panevėžyje paaiškėjo Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai
2017-03-10„G&G Sindikatą“ „Siemens“ arenoje apšildys atgimę Šiaulių reperiai JBC
2017-03-02Birželį atvykstantys „Cirque du Soleil“ surengs papildomą pasirodymą
2017-02-23„R kubu“ koncerto dalyviai atskleidė daugiau detalių apie būsimą koncertą
2017-02-13Sostinėje išaugo susidomėjimas koncertais ir renginiais
2017-02-10Naujausias „Kings of Leon“ vaizdo klipas tęsia mistinę istoriją
2017-02-09Vilniuje koncertuos muzikos karaliai „Kings of Leon“
2017-02-03Trys Lietuvos grupės „Siemens“ arenoje surengs didžiausią koncertą savo karjeroje
2017-02-03Trys ilgai lauktos grupės žada neeilinį rusiškos muzikos vakarėlį „Siemens“ arenoje