Naujienos
Renginių „Siemens“ arenoje lankomumas pasiekė Europos vidurkį

Universali „Siemens“ arena savaitgalį su atgimusia legendine roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“ pradėjo naująjį, jau 4-ąjį renginių sezoną. Per praėjusį sezoną arenoje apsilankiusių žmonių skaičius išaugo ketvirtadaliu ir gerokai perkopė pusę milijono. Ketvirtuosius gyvavimo metus pradedanti „Siemens“ arena jau yra pasiekusi optimalų per sezoną surengiamų renginių skaičių bei Europos arenų renginių lankomumo vidurkį.

„Siemens“ arena jau po antrojo sezono pasiekė optimalų renginių per sezoną skaičių, tad didelio renginių skaičiaus augimo neplanuojame. Tačiau mūsų tikslas išlieka tas pats – sudaryti visas sąlygas Lietuvos žiūrovams pristatyti aukščiausios kokybės ir įvairiausio pobūdžio renginius. Didėjantis žiūrovų skaičius – geriausias įrodymas, kad mes šių tikslų siekiame sėkmingai“, - sako „Siemens“ arenos generalinis direktorius Žygimantas Grigas.

Per trečiąjį sezoną „Siemens“ arenoje įvykusiuose 102 renginiuose apsilankė daugiau nei 513 tūkstančių žmonių – net ketvirtadaliu daugiau nei antrąjį sezoną ir 57 procentais daugiau nei pirmąjį sezoną. Įpusėjus trečiajam renginių sezonui arena sulaukė milijoninio savo lankytojo, o dabar arenos lankytojų skaičius jau viršija 1,25 milijono.

„Siemens“ arena ne tik atitinka aukščiausius arenoms keliamus reikalavimus ir gali priimti pasaulinio garso atlikėjus bei sportininkus, bet ir priartėjo prie renginių organizavimo tradicijas turinčių Europos arenų pagal renginių lankomumo parametrus. Praėjusį sezoną arenoje  vykusių renginių lankomumas viršijo 50 procentų ir pasiekė Europos arenų lankomumo vidurkį“, - sako Ž. Grigas.

Renginių lankomumas – tai atėjusių į vieno sezono renginius žiūrovų dalis nuo maksimalaus žiūrovų skaičiaus, kuriuos per tuos pačius renginius galėtų sutalpinti arena. Europos arenose šis parametras vidutiniškai yra šiek tiek daugiau nei 50 proc. Pirmąjį sezoną „Siemens“ arenos vidutinis lankomumas buvo kiek daugiau nei 36 proc., antrąjį – virš 41 procento, trečiajį – 50,5%.

Ketvirtajame „Siemens“ arenos renginių sezone jau yra preliminariai rezervuota apie 70 datų įvairiems renginiams. Krepšinio šalį Lietuvą ypač pradžiugins į „Siemens“ areną po metų pertraukos sugrįžtančios vyrų „Eurolygos“ kovos su stipriausiomis Europos komandomis ir į jų gretas vėl kelią prasiskynusia arenos namų komanda – Vilniaus „Lietuvos rytu“. Šį sezoną „Siemens“ arenoje Lietuvos žiūrovai turės puikią progą pamatyti pasaulinio garso Moriso Bežaro baleto trupės spektaklį „Le Presbytere (Ballet for life)“, „Moscow Stars on Ice“ pasirodymus ant ledo, ne vieną įspūdingą koncertą, įvairių sporto šakų varžybas – jau tradicija tapusius ir dar nematytus renginius bei šou.

2004 Lietuvos metų sporto statiniu pripažinta universali arena, kurioje 2011 metais įvyks Europos vyrų krepšinio čempionatas, yra pirmasis Vilniaus pramogų parko segmentas, kurį šiemet jau papildė „Vichy“ vandens parkas. Į vienintelę Lietuvoje už privačias lėšas pastatytą visuomeninės paskirties areną investuota 65 mln. litų.

„Siemens“ arena priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN, kuri vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų, vandens parkų, šeimos pramogų centrų operavimu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais. SEVEN grupėje dirba beveik 200 darbuotojų.

Daugiau informacijos www.siemens-arena.com

2007-10-08Renginių „Siemens“ arenoje lankomumas pasiekė Europos vidurkį
2007-07-26„Tiketos“ interneto klientų skaičius viršijo 100 tūkstančių
2007-07-04Suburta didžiausia Lietuvoje pramogų verslo kompanijų grupė SEVEN