Naujienos
Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – išskirtinė galimybė jauniems atlikėjams

Į „Golden Fish“ konkurso atranką užsiregistravo 24 jaunos grupės ir atlikėjai. Festivalio scenoje varžysis penkios daugiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukusios grupės. „Golden Fish“ konkurso pasirodymai prasidės penktadienį 16val. „Lietuvos ryto“ scenoje.

 

Kompetentingos komisijos, kurią sudarys Lietuvos muzikos scenos profesionalai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, Aras Vėberis ir kiti – sprendimu, konkurse nugalėjusi grupė bus apdovanota vertingais prizais. Laimėtojai bus apdovanoti įspūdinga „Golden Fish“ statulėle, jiems bus suteikta galimybė pasirodyti kitų metų „Karklė Live Music Beach“ festivalyje bei lygiomis teisėmis įšokti į „X faktoriaus“ paskutinį etapą prieš finalą – „Kėdžių iššūkį“.

 

Muzikantas ir TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas sako, kad dėl pasirodymo „X Faktoriuje” grupės turėtų kaip reikiant pakovoti.

 

„Tikriausiai niekam nereikia sakyti, kad “X Faktorius” yra pats populiariausias šou Lietuvoje. Tai vienintelis televizijos projektas šalyje, kuriame muzikos grupės gali pradėti savo karjerą. „X Faktorius“ suteikia unikalią galimybę jau karjeros pradžioje pasirodyti prieš šimtus tūkstančių žiūrovų – jokie koncertai negali konkuruoti su šiais skaičiais. Dėl tokio prizo verta kovoti iš širdies”, – sako „X Faktoriaus“ teisėjas.

 

Jau septintus metus rengiamas „Karklė Live Music Beach“ šiemet, be išskirtinių pramogų, festivalio svečius džiugins ir kruopščiai atrinkta trijų dienų muzikinė programa. Festivalyje pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikos pasaulio žvaigždžių: „SEL“, „Leon Somov & Jazzu“, „Lilas ir Innomine“, Radistai, „BIX“, Vidas Bareikis, Mike Perry (Švedija), Aaron Chupa (Švedija), „Weiss“ (UK), Mahmut Orhan (Turkija) ir kiti.

 

Bilietus į festivalį platina TIKETA.

2017-08-16Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – išskirtinė galimybė jauniems atlikėjams
2017-08-14„Karklės“ festivalyje šiemet lankysis Islandijos pažiba – grupė „Vök“
2017-08-03„Karklė Live Music Beach 2017“: nuo zonos be alkoholio iki virtualios realybės
2017-07-31„Lilas ir Innomine“ pristato naują dainą ir koncertų turą „Leisk man šlykštėtis“
2017-07-25„Karklė Live Music Beach 2017“: skambiais vardais papildyta finalinė festivalio programa
2017-07-21Sporto fanai rinksis į „Eurobasket 2017“ rungtynių tiesiogines transliacijas „Siemens“ arenoje
2017-07-03Šokių uraganas pajūryje: „SEL“ pasirodys festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“
2017-06-23Atvykstantys „Kings of Leon“ pageidauja juodų užkulisių ir lietuviškų patiekalų
2017-06-16„Karklė Live Music Beach“ festivalis toliau pildo atlikėjų sąrašą
2017-06-15Traukos festivalyje Druskininkuose – aukščiausia Lietuvoje mobili žiūrovų tribūna