Naujienos
Atvykstantys „Kings of Leon“ pageidauja juodų užkulisių ir lietuviškų patiekalų

Į Vilnių iš Vokietijos atvažiuosiantys ir septintąjį albumą „WALLS“ pristatysiantys muzikantai bus atlydėti 95 komandos narių – su jais kartu atvyks turo organizatoriai, grupės vadybininkai, apsauginiai, technikai, garso režisieriai ir kiti darbuotojai. Visa koncerto garso aparatūra, vizualizacijos ir apšvietimas atkeliaus dešimtyje sunkvežimių.

 

„Kings of Leon“ su visa komanda į Vilnių atvažiuos koncerto išvakarėse – birželio 26-ąją, o laisvą vakarą jie planuoja praleisti susipažindami su miestu. Grupės nariai ne kartą yra minėję, kad lankomose šalyse mielai išbando aukšto lygio restoranus, neabejotina, kad tą padarys ir Vilniuje.

 

Kelios valandos prieš koncertą vyksiantis „Kings of Leon“ garso patikrinimas bus visiškai uždaras. Gautose instrukcijose įspėjama, kad jame galės dalyvauti tik komandos nariai bei vietos apsauga. Jokie kiti darbuotojai ar pašaliniai žmonės į patalpą įleidžiami nebus.

 

Grupės vadybininkai pasaulinių žvaigždžių komfortu rūpinasi iki mažiausių smulkmenų. Kalbėdami apie persirengimo kambarių įrengimą, jie pabrėžia, jog jeigu muzikantams bus skirtos sporto drabužinės, sienas ir spinteles svarbu uždengti estetiškai atrodančiu juodu audiniu. Pageidavimų sąraše prašoma, jog kambariuose būtų kilimai, patogios sofos ir foteliai, blankios spalvos šviestuvai. Vadybininkai subtiliai užsimena ir apie tai, jog muzikantai mėgsta kambarinius augalus.

 

Bene didžiausią dalį pageidavimų sąrašo užima maisto ir gėrimų meniu. Muzikantai keliauja be savo asmeninės virtuvės, tad net 8 puslapius instrukcijų užima užkandžių, patiekalų ir gėrimų nurodymai. Be įprastų punktų, sąraše akį patraukia įvairiausi veganams skirti produktai. Ne paslaptis, kad patys muzikantai yra dideli maisto ir gero vyno mėgėjai, tad bet ko jiems geriau nesiūlyti – sudarytas net atskiras mėgstamiausio vyno sąrašas.

 

„Kings of Leon“ nariams bei komandai taip pat įdomu išbandyti ir lietuviško maisto subtilybes – pageidavimuose rašoma, jog jeigu vietinis virtuvės šefas norėtų pasiūlyti ir tradicinių lietuviškų patiekalų, jie mielai jų paragaus.

 

 „Kings of Leon“ koncertas įvyks birželio 27 dieną. Grupės turo po Europą maršrutas driekiasi per tokius masinius festivalius kaip „Orange Warsaw Festival“, „Rock in Vienna“, „Pinkpop“ Nyderlanduose, „Tinderbox“ Danijoje ir „Rock Werchter“ Belgijoje. Po koncerto Vilniuje, grupė surengs net tris pasirodymus Airijos sostinėje Dubline.

2017-06-23Atvykstantys „Kings of Leon“ pageidauja juodų užkulisių ir lietuviškų patiekalų
2017-06-16„Karklė Live Music Beach“ festivalis toliau pildo atlikėjų sąrašą
2017-06-15Traukos festivalyje Druskininkuose – aukščiausia Lietuvoje mobili žiūrovų tribūna
2017-06-13Festivalis „Karklė Live Music Beach 2017“ suburs į RKL gatvės krepšinio varžybas
2017-06-12„Lilas ir Innomine“ pristatė pirmąjį kūrinį iš būsimo albumo
2017-06-10Po „Cirque du Soleil“ spektaklio „Varekai“ – žiūrovų emocijų antplūdis (video)
2017-06-07„Cirque du Soleil“ spektaklis „Varekai“ atkeliavo į Vilnių
2017-06-07 „Kings of Leon“ Vilniuje apšildys britų folk-roko lyrikai
2017-06-02„Cirque du Soleil“ spektakliai sužavėjo garsias Lietuvos moteris
2017-06-01Garsiausios visų laikų giminaičių grupės ir tamsios jų istorijos