Naujienos
Keičiasi „Siemens“ arenos ir renginių organizatoriaus „SEVEN Live“ vadovai

A. Žiauberis taip pat lieka bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ direktoriumi, o T. Inčikas toliau vadovaus Panevėžio „Cido“ arenai.

 

A. Žiauberis pradėjo dirbti „Tiketoje“ 2008-aisiais. Jo vadovavimo metu bendrovė tapo šiuolaikiškiausia bilietų platinimo bendrove Lietuvoje, pirmąja įdiegusia pažangiausius prekybos internetu sprendimus. Šią patirtį jis žada taikyti ir vadovaudamas „Siemens“ arenai.

 

„Vienas didžiausių mano prioritetų – aukščiausius standartus atitinkančių paslaugų teikimas ir arenos modernizavimas. Smagu, kad jau dabar žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Žinoma, ir toliau labai stengsimės, kad visa šalis galėtų mėgautis įsimintinais renginiais“, – sakė A. Žiauberis.

 

T. Inčikas „SEVEN Entertainment“ grupėje darbuojasi devintus metus. Dirbdamas Panevėžio „Cido“ arenoje, pavertė ją regioninių arenų lydere: praėjusiais metais čia įvyko 97 renginiai, kuriuose apsilankė beveik 224 tūkst. žmonių. Per kelerius metus buvo stipriai išplėsta renginių gama – Panevėžyje vyksta įvairių sporto šakų tarptautinės varžybos ir Lietuvos čempionatai, svarbūs regiono ir miesto renginiai, koncertus rengia ryškiausi šalies atlikėjai.

 

„Išties Lietuvos atlikėjai šiuo metu itin mėgstami. Kaip renginių organizatoriai, stengsimės patenkinti publikos norus, kartu ugdydami ir jaunuosius Lietuvos atlikėjus. To pavyzdys yra balandžio pabaigoje įvyksiantis perspektyviausių Lietuvos roko grupių koncertas „R Kubu“. Be abejo, toliau rūpinsimės, kad lietuviai išvystų ir pasaulines žvaigždes – jau birželį įvyks „Cirque du Soleil“ bei grupės „Kings of Leon“ pasirodymai. Stiprių naujienų taip pat turėsime rudenį ir šventinį sezoną“, – pasakojo T. Inčikas.

 

„SEVEN Entertainment“ yra didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

 

2004 metais duris atvėrusi Vilniaus „Siemens“ arena yra viena didžiausių šalies arenų. Universalioje arenoje vyksta vietos ir tarptautiniai sporto, pramoginiai, kultūriniai bei verslo renginiai, aukščiausio lygio atlikėjų koncertai. 2016-aisiais metais arenoje įvyko 78 renginiai, kuriuose apsilankė beveik 340 tūkst. žmonių.

 

„SEVEN Live“ organizuoja Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymus bei teikia paslaugas kitiems renginių organizatoriams. Per 12 veiklos metų bendrovė surengė tokių atlikėjų kaip „G&G Sindikatas“, Martyno Levickio, „Lilas ir Innomine“, “Cirque du Soleil“, „Metallica“, „Depeche Mode“, „Aerosmith“, „One Republic“, „Linkin Park“, Stingo, Eltono Johno, Kylie Minogue, Lanos del Rey ir daugelių kitų pasirodymus didžiausiose šalies arenose.

2017-05-16Pusfinalio rungtynėse tarp „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ prognozuojama aukščiausia temperatūra
2017-05-12Derybos sėkmingos: skelbiamas papildomas „Cirque du Soleil“ spektaklio „Varekai“ seansas
2017-05-11„Kings of Leon“ dainose – vaiduokliai, skaudžių įvykių atgarsiai ir ilgesys
2017-05-08Garsūs Lietuvos žmonės savo mamoms dovanojo magijos kupiną vakarą
2017-05-05Susidomėjimas neatslūgsta: išpirktas dar vienas „Cirque du Soleil“ seansas, deramasi dėl papildomo
2017-04-29Vieną žiemos rytą atsikėliau ir supratau, kad reikia kažkur išvažiuoti – penkerius metus dirbau be jokių atostogų. Norėjau kelionės, kuri mane įkvėptų naujoms idėjoms, režisūriniams ir net choreografiniams sprendimams. Įkvėpimo aš ieškau ne kolegų iliuzio
2017-04-27 „R Kubu“ koncerte – unikalus renginio formatas
2017-04-27Prieš „Kings of Leon“ koncertą vilnietis papuošė kūną jiems skirta tatuiruote
2017-04-27Manto Wizard įspūdžiai iš Las Vegaso: magijos mokykla ir net keturi „Cirque du Soleil“ pasirodymai
2017-04-21„Queens of Leon“: mylimos „Kings of Leon“ narių moterys