Naujienos
Lanos Del Rey koncertą Vilniuje „apšildys“ lietuvaičiai „Golden Parazyth“

„Tai puiki galimybė mums, kaip grupei, pasirodyti platesnei auditorijai. Lana Del Rey šiuo metu yra „ant bangos“ ir ji tikrai sutrauks daug žmonių, kurių nemaža dalis tikriausiai mūsų dar nebus girdėję. Todėl tai bus puiki mūsų, kaip atlikėjų, sklaida“, – įsitikinęs „Golden Parazyth“ įkūrėjas Giedrius Širka.

Pasak grupės lyderio, visuomet malonu apšildyti tiek naujai atsiradusį atlikėją, tiek ir scenos grandą, todėl žinia, jog duetas kviečiamas „apšildyti“ Lanos Del Rey koncertą Vilniuje, buvo ne tik maloni, bet ir netikėta.

„Nežinojome, jog buvome svarstomi kaip viena iš kandidatūrų. Todėl tai, kad Lietuvos žmonės mus pasiūlė, o Lana Del Rey su savo komanda išrinko, įvertino, mums yra labai malonu. Galiausiai ir tai, jog vienaip ar kitaip aplenkėme kitus atlikėjus, paglostė mūsų, kaip atlikėjų, savimeilę“, – džiaugiasi Giedrius.

„Golden Parazyth“ nario nuomone, Lana Del Rey yra ne tik kažkas nauja ir šviežia muzikos padangėje, bet ji yra ir labai šiuolaikiška atlikėja, todėl ruošdamiesi birželio 4 d. koncertui Vilniaus „Siemens“ arenoje vaikinai žada įsigilinti į atlikėjos kūrybą, atliekamas dainas.

„Galbūt paruošime ir kažką specialaus. Visgi, kai esi apšildantis atlikėjas, turi būti labai taktiškas. Stengsimės atrinkti taktišką muziką, kuri jokiu būdu nepakenktų ar kažkaip ne taip nenuteiktų žmonių prieš pagrindinės žvaigždės pasirodymą“, – tvirtina Giedrius.

Pirmąją dalį balandžio mėnesį prasidėjusio Lanos Del Rey koncertinio turo koncertų „apšildo“ žvaigždės mylimojo Barrie-James O‘Neillo grupė „Kassidy“. Kas „apšildys“ likusius koncertus – kol kas neaišku. Renkantis „apšildančią“ grupę ar atlikėją koncertui Vilniuje, kandidatus siūlyti buvo kviečiami visi Lanos Del Rey gerbėjai Lietuvoje. Galiausiai, iš aktyviausiai siūlytų atlikėjų ir grupių žvaigždė išsirinko „Golden Parazyth“.

„Golden Parazyth“ atliekami kūriniai girdimi ne tik Lietuvos, bet ir Europos radijo stočių eteryje. 2006 metais išgarsėjęs tandemas yra koncertavęs tarptautiniuose alternatyvios muzikos festivaliuose „Tundra“, „Be2gether“, „Spartakiada“ ir kt. Vaikinai jau koncertavo Prancūzijoje, Anglijoje, Airijoje, Liuksemburge, taip pat kaimyninėse – Lenkijoje, Latvijoje. Taip pat jau „apšildė“ elektroninės muzikos dievuką amerikiečių kilmės čilietį Nicolas Jaar, anglus „Underworld“, islandus „FM Belfast“ ir „GusGus“.

2006 m. grupę įkūrė kaunietis Giedrius Širka ir Lietuvai pristatė albumą „Apartment of Steel“, kuris net ir šiandiena vis dar laikomas vienu didžiausiu ir vertingiausiu pėdsaku šalies elektroninės muzikos istorijoje. Antrasis ir brandesnis „Golden Parazyth“ darbas buvo albumas „All The Truth Red Monkeys“, pasirodęs 2009 metais. Galiausiai 2012 metais, įrašinėjant trečiąjį albumą – „Long Way Home“, prie „Golden Parazyth“ prisijungė Aurimas „K@“ Vilkišius ir projektas iš solinio tapo duetu.

Bilietus į birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį Lanos Del Rey koncertą, kurį apšildys lietuvaičiai „Golden Parazyth“, platina „Tiketa“.

„Golden Parazyth“ – „Downtown Game“: http://www.youtube.com/watch?v=y9xPhkxTdnI
„Golden Parazyth“ – „Since I Met You“: http://www.youtube.com/watch?v=5DT2IsSLVDQ

2013-05-24Lanos Del Rey koncertą Vilniuje „apšildys“ lietuvaičiai „Golden Parazyth“
2013-05-22Neringa Čereškevičienė: „Tele Bim-Bam“ sėkmės paslaptis – nuoširdumas
2013-05-20Lana Del Rey: „Aš turiu labai plačią vaizduotę”
2013-05-20„Operos tiltų“ „Tosca“ – unikali, socialinė ir provokuojanti
2013-05-17„Tiketa“ suteiks galimybę susirgus grąžinti bilietą į renginį ir atgauti pinigus
2013-05-16Pradėta prekyba bilietais į Lietuvos krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes
2013-05-16Lana Del Rey iš Britanijos „sulakstė“ į Kanų atidarymą
2013-05-15Šeimų šventė „Čia visa Lietuva“ dovanos dešimtis nemokamų pramogų
2013-05-13Į Lanos Del Rey koncertą Vilniuje liko kiek daugiau nei 900 bilietų
2013-05-10Lana Del Rey „Young & Beautiful” kol kas dainuoja tik žiūrovams išsireikalavus