Naujienos
Panevėžio arenoje – „Siemens“ arenos maitintojų patirtis

Panevėžio areną valdanti didžiausia Baltijos šalyse pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN entertainment“ pasirašė penkerių metų sutartį su UAB „Taurakalnis“ dėl maitinimo paslaugų teikimo Panevėžio arenai. Skelbtame arenos maitinimo konkurse iš viso dalyvavo keturios įmonės, veikiančios Vilniuje ir Panevėžyje.
 
„Konkursą laimėjęs operatoriuis jau trečius metus sėkmingai dirba mūsų valdomoje „Siemens“ arenoje ir per šį bendradarbiavimo laiką įrodė, kad sugeba nepriekaištingai tvarkytis greito maitinimo taškuose, baruose, aptarnauti net 42 VIP ložes ir iškelti aukščiausio lygio furšetus bei banketus. Džiaugiamės, kad dabar „Taurakalnio“ profesionalumą galės įvertinti ir Panevėžio arenos svečiai. Bendros investicijos į maitinimo paslaugų sektorių Panevėžio arenoje sudarys daugiau nei 1 mln. litų“, - sakė įmonių grupės „SEVEN entertainment“ generalinis direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

Maitinimo įstaiga „Taurakalnis“ savo profesionalumą įrodė „Siemens“ arenoje vykusių SEB banko, Omnitel, RST ir daugelio kitų stambiausių Lietuvos kompanijų organizuotų verslo renginių metu, kuriuose teikė furšetinį aptarnavimą tūkstančiams svečių. 

„Malonu, kad „Taurakalnio“ ir SEVEN įmonių grupės bendradarbiavimas bus tęsiamas ir Panevėžyje. Prisidėdami prie profesionaliai valdomų arenų veiklos, siekiame užtikrinti, kad maitinimo paslaugos būtų teikiamos maksimaliai kokybiškai. Be to, naujos arenos dėka mes sukursime apie 100 naujų darbo vietų panevėžiečiams“, - sakė „Taurakalnio“ rinkodaros skyriaus direktorė Monika Čereškaitė.

Jau šį rudenį duris atversiančioje Panevėžio miesto arenoje šiuo metu įrengiami 6 greito maitinimo taškai, 4 barai ir 16 VIP ložių. Konsultuojantis su užsienio specialistais arenoje suprojektuotos modernios virtuvės, jose bus montuojama šiuolaikiška įranga, kurią tiekia kompanija „Metos“ (Suomija). Išskirtinis Panevėžio arenos bruožas – platus maisto asortimentas. Arenos lankytojams „Taurakalnis“ pasiūlys mėgautis ir greitais užkandžiais, ir pilnaverčiais patiekalais.

„Įvertinę trejų metų darbo „Siemens“ arenoje patirtį, Panevėžyje stengsimės tobulinti klientų aptarnavimą –įrangos išdėstymą keisime taip, kad galėtume dar sparčiau aptarnauti klientus Be viso to, esame pasiruošę savo paslaugas siūlyti ne tik arenos svečiams, bet ir Panevėžyje įsikūrusioms kompanijoms – bet kurioje miesto vietoje galėsime surengti furšetą ar banketą“, - sakė M. Čereškaitė.

Beveik kiekvieno „Siemens“ arenoje vykstančio renginio metu „Taurakalnio“ darbuotojai išpilsto apie 6 tūkst. bokalų alaus, lankytojams pateikia daugiau nei 1000 porcijų įvairių užkandžių.

Panevėžio arenos lankytojų aptarnavimu rūpinsis 80-ties žmonių „Taurakalnio“ komanda. Esant reikalui aptarnaujančio personalo skaičius gali būti didinamas. Planuojama, kad per pirmuosius arenos veiklos metus vyks 60 renginių, kuriuose turėtų apsilankyti apie 150 tūkst. žmonių.

Moderniausią apskaitos ir valdymo sistemą arenoje diegia įmonių grupė „UCS“, kuri panašias technologijas pritaikė „Siemens“, Šiaulių ir Rygos arenose. Įmonių grupė „UCS“ yra viena žinomiausių kompanijų svetingumo (hospitality) sektoriuje, diegiančių specializuotas kompiuterines apskaitos sistemas maitinimo ir pramogų įstaigose Baltijos, Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

Didžiausia Baltijos šalyse pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN entertainment“ vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų, vandens parkų, šeimos pramogų centrų valdymu, renginių organizavimu bei bilietų platinimu.

Daugiau informacijos www.cidoarena.lt

2012-11-12Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finale vėl triumfavo klaipėdiečiai
2012-11-07Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybų finalas
2012-11-07Lotynų Amerikos žvaigždė Juanesas atvyko į Vilnių
2012-11-06Lapkritį Kauno klube „Combo“ – audringų vakarėlių ciklas solidžiai publikai
2012-11-05Atšaukiami „Pasion de Buena Vista“ pasirodymai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje
2012-10-31Unikali galimybė ledo ritulio aistruoliams – abonementai į ledo ritulio klubo HC „Baltica“ varžybas
2012-10-30Į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis Juanesas nori apžiūrėti Vilnių ir paragauti vietos ūkininkų užauginto derliaus
2012-10-29Vilniaus krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ mažina bilietų kainą į namų rungtynes
2012-10-26Panevėžio „Cido“ arena ruošiasi naujiems dviratininkų startams
2012-10-26Per grupės „Cappella‘A“ koncertą Kaune Gytį Paškevičių pavedė gitara